Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GÖZ KAMAŞTIRAN ERKEK MODASI
GÖZ KAMAŞTIRAN ERKEK MODASI
Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşen 2017 Evlilik Fuarında erkek modasının güçlü ismi, Şinasi Günaydın'ın defilesi ünlü isimlerle yapıldı ve ayakta alkışlandı.
7 Şubat 2017, 14:59
 
Erkek modasının önde elen isimlerinden Şinasi Günaydın'ın 2017 damatlık trendlerini sergilediği “Miracle” isimli defilede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.
 
Banu Noyan koreografisiyle gerçekleşen defilenin sunumunu ünlü sanatçı Çiğdem Tunç üstlendi. Podyumda ise manken Şenay Akay'ın yanı sıra Nuri Alço, Gurur Aydoğan, Nida Şan, Murat Başaran, Emre Kızılırmak ,Serhat Kaynarpınar ve Hasan Yalnızoğlu da yürüdü.
 
                                         image
 
Açelya Elmas da finalde gelinlikle podyuma çıktı
Yeşilçam yıldızı Nuri Alço ilk kez mankenlik yaptığını belirterek çok heyecanlı olduğunu söyledi. Alço ayrıca, “Podyumda yürümek hiç kolay değilmiş. Sevgili Banu Noyan'ı kıramadım. Herkes çok beğendi. Bundan sonra mankenliğe devam edebilirim.” dedi.
                         image
 
Şarkıcı ve oyuncu Açelya Elmas’ta finalde gelinlikle podyuma çıktı. Ünlü manken Şenay Akay binlerce taştan hazırlanan Türk bayrağı motifli gelinliğiyle podyuma çıkarak “Memleketim” şarkısı eşliğinde yürüdü. 2017 yılından çok umutlu olduğunu söyleyen Şenay Akay: “İnşallah 3 ay içinde birini bulursam evlenmek istiyorum.” diye konuştu.
 
image
 
Podyumların tek profesyonel çocuk modeli Banu Miray da gelinlikle podyuma çıktı ve büyük alkış aldı. Şinasi Günaydın defilesi Askeri Grup, Renkli Grup, Kadife Grup, Siyah Grup olmak üzere 4 grupta sergilendi. Ayrıca Pınar Bent Modaevi de gelinlikleri ile defile de yer aldı
 
Şeffaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 35 MİLYAR TL. KİMLERE GİTTİ ? Çiğdem Toker
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 GELDİ ÇATTI SEÇİM
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SÖZLER VE YAZILAR
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 KABULLENMİŞ GÖZÜKMEK
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)

SİTE ANKET

TÜRKİYE SEÇİME GİDİYOR CUMHURBAŞKANI OYUN KİME ?EN ÇOK OKUNANLAR