Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CACHAREL ''ŞIK VE RAHAT ''
CACHAREL ''ŞIK VE RAHAT ''
Cacharel, modern ve şehirli erkeğin ihtiyaçlarına göre geliştirdiği tasarımları ile çabasız şıklığa dayalı çözümler ve yenilikler sunuyor.
26 Mart 2017, 19:55

 

Cacharel, modern ve şehirli erkeğin ihtiyaçlarına göre geliştirdiği tasarımları ile çabasız şıklığa dayalı çözümler ve yenilikler sunuyor.

 

Cacharel’in tasarımları arasında sezonun vazgeçilmezlerinden olacak eşofman takım elbise hibriti yer alıyor. Sportif kumaşın geleneksel takım elbise formunda kullanılması ile görünüşte oldukça formal ancak kullanımda maksimum hafiflik ve neredeyse pijama rahatladığında bir ürün sunuluyor. 

 

image

 

Takım elbisenin sağladığı maksimum hafiflik ve konfor fotoğraf karelerine dahi yansıyor. Neredeyse koşu ayakkabısı rahatlığında ama bir o kadar da şık görünümün tamamlayıcısı niteliğindeki spor ayakkabılar da göze çarpan detaylar arasında.

 

Fransız ekolünün bir diğer yeni önerisi ise tuşesi oldukça yumuşak ve bir o kadar da hafif olan tensel pantolonlar. Bel kısmı ayarlanabilir ipli tasarlanan pantolonu kemersiz olarak kullanmak yazın kemer takma ağırlığını da ortadan kaldırıyor. 

 

image

 

Katlandığı zaman gömlekten daha hafif ve tuşesi müthiş yumuşak olan bu pantolon önerisiyle Cacharel, her türlü formal veya casual alanda da erkeklerin geçişken, hibrit ürünler kullanabilmesine olanak sağlıyor. Gerek kolları kıvrılarak gerekse düz ve hem pantolon üzerine hem de pantolon içinde kullanılabilecek beyaz keten gömlek de bu görünümün tamamlayıcısı oluyor.

 

Şeffaf Gazete.com

 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 İSRAİL'İN ABD VESAYETİ
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 İSLAMCILARDA PANİK
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 REZA ZARRAB MARATONU ŞİMDİLİK BİTTİ
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 MASKELİ ELON MASK
Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC
 '' HUKUKSUZ YASALAR '' ÜLKESİ
Merve Sarı Merve  Sarı
 HAYATI NASIL OKUMALIYIZ ?
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KIBRIS RUM KESİMİNE GİRDİM

SİTE ANKET

DÜNYA'DAKİ EN İYİ TÜRK FUTBOLCUSU KİM ?EN ÇOK OKUNANLAR