Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TÜRK TASARIMCI DÜNYA MARKASI LİSTESİNDE
TÜRK TASARIMCI DÜNYA MARKASI LİSTESİNDE
Nike, tarihinde ilk kez göz bebeği olan Air Max’ini kendi ekibinin dışında bir tasarımcıya emanet ediyor.12 aday arasındaki tek Türk olan Bünyamin Aydın bir ilk gerçekleştirerek dünyaya bir Türk tasarımı ayakkabıyı giydirmek istiyor.
7 Nisan 2017, 20:17
 
 
Önümüzdeki yıl  tüm dünyanın bir Türk tasarımcının tasarladığı dünya markası ayakkabıyla gezmesi hiç de uzak bir hayal değil.
 
Yarattığı Les Benjamins markasıyla Türkiye’nin dünyaya açılan ilk lüks tüketim markasıyla adından bir hayli bahsettiren Bünyamin Aydın bu kez Nike’ın Air Max tasarımı için yaptığı yarışmada 12 kişilik aday kadrosuna davet edildi.
 
12 aday arasındaki tek Türk olan Bünyamin Aydın bir ilk gerçekleştirerek dünyaya bir Türk tasarımı ayakkabıyı giydirmek istiyor.
 
Bir Türk tasarımcının yarattığı Türk yapım Air Max’i tüm dünyanın ayaklarında görmek istiyorsak yapacağımız tek şey Bünyamin Aydın’a oy vermek olacak !
 
image
 
Marka, Beaverton, Oregon’daki genel merkezine 12 adayı davet etti.
 
Adaylar Nike’ın yeni Air Max tasarımlarının kendi ülkelerinden çıkması için kıyasıya mücadele ediyor.Nike, tarihinde ilk kez göz bebeği olan Air Max’ini kendi ekibinin dışında bir tasarımcıya emanet ediyor.
 
image
 
Tüm Türkiye'den destek istedi
 
Turkiye icin bu yarismayi kazanacagiz hepinizin desteklerinizi bekliyorum, son gun ve bir oy verme hakkiniz var bugun desteğinizi oy olarak verin #votebunyaminaydin link bio'da @nikesportswear resmi sitesinden ve https://www.instagram.com/bunyaminaydin/
 
Şeffaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 ABD DÜŞMANLIĞI KIBRIS'A TAŞINDI
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 ABD İLE AB'NİN TİCARET SAVAŞI
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 MİLLİ VE YERLİ, BEKA, DİRİLİŞ VE ÇIKIŞ
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 HUKUKU, GUGUK EDEN KİM?
Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC
 NİJERYALI CİNAYETİNİN SORUMLUSU KİM ?

SİTE ANKET

DÜNYA'DAKİ EN İYİ TÜRK FUTBOLCUSU KİM ?EN ÇOK OKUNANLAR