Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DEFİLELİ ÖDÜL GECESİ
DEFİLELİ ÖDÜL GECESİ
Türkiye Sigarayla Savaş Derneği (TSSD) tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen “İnsanlığın Gerçek Dostları Ödülleri” defileli bir gece ile sahiplerini buldu.
12 Mayıs 2017, 18:28
 
Türkiye Sigarayla Savaş Derneğinin bu yıl 18’incisini düzenlediği “İnsanlığın Gerçek Dostları” Ödül Töreni, 4 Mayıs 2017 Perşembe akşamı Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleştirildi.
 
Türkiye Sigarayla Savaş Derneği (TSSD) tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen “İnsanlığın Gerçek Dostları Ödülleri” sahiplerini buldu. Bu yıl 18’incisi düzenlenen ödül töreni, 4 Mayıs 2017 Perşembe akşamı gerçekleştirilen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.
image
“TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE İÇİN SİGARAYLA SAVAŞA DEVAM”
 
Ünlü haber spikeri Sevinç Satıroğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği, organizasyonunu ise ünlü organizatör Can Demiral’ın gerçekleştirdiği törende bir konuşma yapan Türkiye Sigarayla Savaş Derneği Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın şunları söyledi: “Türkiye her yıl sigaraya ortalama 25 milyar dolar harcıyor. Bunun 15 milyar doları direkt sigaraya, 10 milyar doları ise sigaradan kaynaklanan hastalıklara gidiyor. Türkiye’de piyasada dolaşan sigara miktarının ise yüzde 15’i kaçak. Kaçak sigara piyasasına ise terör örgütlerinin hâkim olduğunu herkes biliyor. En acısı da, Türkiye’de her yıl 110 bin insanımızı sigara kaynaklı hastalıklardan hayatını kaybediyor’dedi.
 
image
 
BÖYLE GÜZEL DEFİLELERİ ÖZLEMİŞİZ.
İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu BİL Meslek Yüksek Okulu Moda Tasarım Programı öğrencileri tarafından hazırlanan bir defile de yer aldı. “Ege’ye Bir Dokunuş” adlı defile, moda dünyasının ünlü ismi Asil Çağıl’ın görkemli koreografisi ve danslarıyla  aralarında Sema Şimşek,Tuğçe Sarıkaya, Zeliha  Çal, Açelya Kartal, Marina Federenko, Gözde Coşkun, Parıl Erdem, Yağmur Ayaz, Yasemin Yeniay ve Metehan Sancaktar gibi ünlü isimlerin yer aldığı mankenlerin sunumuyla gerçekleştirildi. Egeyi anlatan,ince el işçiliğinin tarih ve günümüzle ustaca harmanlandığı  muhteşem kostümler, izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.
 
Şeffaf Gazete

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 YANLIŞ STRATEJİ - Kadri Gürsel
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 VATANDAŞ VE MİLLETVEKİLLERİ AYRICALIĞI
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 YENİ NESİL SEÇMEN
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 KTHY YENİDEN HAYATA GEÇMELİ
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)

SİTE ANKET

KIBRIS'A GEZME YADA FARKLI AMAÇLI HİÇ GİTTİNİZ Mİ ?
EN ÇOK OKUNANLAR