Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TEKSTİL SEKTÖRÜNÜN GÜCÜ '' OTİAD ''
TEKSTİL SEKTÖRÜNÜN GÜCÜ '' OTİAD ''
18. Yıl dolayısıyla bir açıklama yayımlayan OTİAD Başkanı İlker Karataş, “Derneğimizin ortaya koyduğu çalışmalarla Osmanbey'in modern ve çağdaş bir alışveriş merkezi haline gelmesinde çok büyük katkıları olmuştur,dedi.
9 Ağustos 2017, 22:23
 
Türk tekstil sektörünün en önemli oluşumlarından olan OTİAD 18. Yılını Kutluyor
 
Türk tekstil sektörünün en önemli lokomotif kuruluşlarından olan Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği OTİAD; kuruluşunun 18. Yılını kutluyor.
 
2 Ağustos 1999 yılında moda ve hazır giyim konusunda yenilikçi, çağdaş, dinamik ve sektörle ortak hareket etmenin sinerjisinden esinlenerek kurulan OTİAD , Türk modasını uluslararası platforma taşıyan birçok markayı bünyesinde barındıran üyeleri ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
 
Türk ekonomisine verdiği katkı ile kendini kabul ettirmiş, saygın ve kurumsallaşmış bir sivil toplum örgütü olarak adından söz ettiren OTİAD bir yandan da moda dünyasına kattığı yenilik  ve dinaizm ile dikkat çekiyor. 
 image
 
OSMANBEY ÇAĞDAŞ BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ HALİNE GELDİ
 
18. Yıl dolayısıyla bir açıklama yayımlayan OTİAD Başkanı İlker Karataş, “Derneğimizin kuruluş tarihi çok eski olmamasına rağmen, ortaya koyduğu çalışmalarla Osmanbey'in modern ve çağdaş bir alışveriş merkezi haline gelmesinde çok büyük katkıları olmuştur.
 
4000'i aşkın işletmenin faaliyet gösterdiği Osmanbey bölgesinde; 800'e yakın üyesinden aldığı güç ve sinerji ile OTİAD, ülkemizin moda ve hazır giyim sektöründeki potansiyel gücünün her zaman idrakinde olarak bu potansiyelin ulusal ve uluslararası tüm mecralarda tanıtılması için tüm aktivite ve çalışmaların her zaman en büyük destekçisi olmayı hedeflemiş ve uygulamıştır” sözlerine yer verdi. 
 
Türkiye’de tekstil ve hazır giyim sektörü var oldukça Osmanbey’in ve OTİAD’ın da var olmaya devam edeceğini dile getiren Başkan Karataş, 18. Yılında OTİAD’ın gücüne güç katan tüm Osmanbeylilere teşekkürlerini ifade etti. 
 
                image
 
Şeffaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 YANLIŞ STRATEJİ - Kadri Gürsel
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 VATANDAŞ VE MİLLETVEKİLLERİ AYRICALIĞI
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 YENİ NESİL SEÇMEN
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 KTHY YENİDEN HAYATA GEÇMELİ
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)

SİTE ANKET

KIBRIS'A GEZME YADA FARKLI AMAÇLI HİÇ GİTTİNİZ Mİ ?
EN ÇOK OKUNANLAR