Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İSTANBUL'DA MODA HAFTASI HEYECANI
İSTANBUL'DA MODA HAFTASI HEYECANI
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'a emek veren Türk moda endüstrisinin farklı alanlarından isimler, yine ünlü fotoğraf sanatçısı Tamer Yılmaz tarafından fotoğraflandı.
24 Mart 2018, 22:40
 
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, Samsung sponsorluğuyla ve Tamer Yılmaz’ın çekimiyle gerçekleşen "Portraits of Fashion Week reimagined and powered by Galaxy S9" sergisiyle 11.sezonuna yine Zorlu PSM'de başlıyor.
 
Türkiye'nin en önemli uluslararası moda etkinliği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un Sonbahar/Kış 2018 sezonu 27-30 Mart 2018 tarihleri arasında Zorlu PSM'de gerçekleşiyor.
 
30'dan fazla marka ve tasarımcıların koleksiyonlarını sergileyecekleri etkinliğin 11. sezonunun isim sponsorları arasında yer alan Samsung, yeni Samsung Galaxy S9 ile heyecan dolu bir moda işbirliğine imza atıyor.
 
image
 
26 Mart Pazartesi akşamı gerçekleşecek olan "Portraits of Fashion Week reimagined and powered by Galaxy S9" etkinliği kapsamında ilk sezonundan bugüne Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'a emek veren Türk moda endüstrisinin farklı alanlarından isimler, yine sektörün duayen fotoğraf sanatçılarından Tamer Yılmaz tarafından Galaxy S9+ ile fotoğraflandı. Tamer Yılmaz'ın yaratıcı vizyonuyla sıra dışı bir görsel estetiği yansıtan fotoğrafların ilk defa sergileneceği, Ceyda Balaban'ın kreatif direktörlüğünde gerçekleşen akşamda davetliler yeni Samsung Galaxy S9 ve S9+'ı keşfetme şansı bulacaklar.
 
Dönüştürücü fikirler ve teknolojilerle dünyaya ilham kaynağı olan ve geleceği şekillendiren Samsung'un ultra ağır çekim özelliği ve sınıfının ışığa göre otomatik ayarlanabilen değişken diyaframlı en iyi kamerası ile öne çıkan yeni Galaxy S9 ve S9+ modelleri ayrıca Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul süresince de Samsung'un özel alanında etkinlik alanında sergilenecek.
 
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, Mercedes-Benz’in isim sponsorluğunun yanı sıra; Hopi, Laboratoire BIODERMA, L’Oréal Professionnel, Samsung Galaxy S9 I S9+, Yapı Kredi, Zorlu Center ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nin resmi sponsorluğunda DHL ile M.A.C Cosmetics'in destekleriyle ve tedarikçi sponsorlar Damla, Dukan Diet ve Red Bull'un katkılarıyla gerçekleştirilmekte.
 
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB), Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) tarafından destekleniyor.
 
MBFWIstanbul Programı
 
image
 
Şeffaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 FIRAT'IN DOĞUSUNUN GERÇEKLERİ
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 YANLIŞ STRATEJİ - Kadri Gürsel
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 YENİ NESİL SEÇMEN
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)

SİTE ANKET

KIBRIS'A GEZME YADA FARKLI AMAÇLI HİÇ GİTTİNİZ Mİ ?

EN ÇOK OKUNANLAR