Güzel ülkemiz için yazıyoruz - GENÇ MODEL YARIŞTI ÖDÜLLER PAYLAŞILDI Şeffaf Gazete
http://www.seffafgazete.com/haberler/diger-haberler-1/32792/genc-model-yaristi-oduller-paylasildi

 

GENÇ MODEL YARIŞTI ÖDÜLLER PAYLAŞILDI
GENÇ MODEL YARIŞTI ÖDÜLLER PAYLAŞILDI
Türkiye'de 18’incisi düzenlenen Miss&Mr. Model of Turkey yarışması, Crowne Plaza İstanbul Florya’da gerçekleşti.
9 Eylül 2018, 01:49
 
İzmir kökenli Rönesans Model Ajans’ın İzmir Agora Alışveriş Merkezi ana sponsorluğunda, bu yıl 18’incisi düzenlenen Miss&Mr. Model of Turkey yarışması, Crowne Plaza İstanbul Florya’da gerçekleşti.
 
16 erkekle,16 kadın modelin finalde yarıştığı gecede, Eren Doğanay ve Hazal Bayrak, birinci seçildi. Yarışmanın jürisinde, Ertan Günal, Mustafa Ayata, Saruhan Hünel, Irmak Atuk ve Özge Ulusoy gibi isimler yer aldı.
 
    image
 
Prestijli Model Yarışmasında Büyük Final
 
Rönesans Model Ajans tarafından 18. kez yapılan yarışmaya bu yıl Türkiye çapından toplam 3.350 başvuru oldu. Miss&mr model of Turkey 2018 yarışmasının final gecesi 5 Eylül 2018 tarihinde Crowne Plaza İstanbul Florya’da gerçekleştirildi.
 
image
 
Finalistler 1 Eylül tarihinde Crowne Plaza’da kampa girdiler ve finale kadar hazırlandılar.Kampta yürüyüş,poz,spor,beslenme,koreografi eğitimleri aldılar.
 
Finalde Gökhan Keser, Fulin, Ebru Polat,Yılmaz Taner sahne aldı. Final gecesi Yunus Günçe ve Işık Selin Kuyumcu’nun sunumuyla gerçekleştirildi. Yarışmada birinciliğe Hazal Bayrak-Eren Doğanay, ikinciliğe Doğa Ekin Yavuz-Tufan Gökpınar, üçüncülüğe ise Özce Aygün-Burak Şöhretli layık görüldü.
 
Şeffaf Gazete.com