Güzel ülkemiz için yazıyoruz - VICTORIA'S SECRET MAYO İŞİNE DÖNYOR Şeffaf Gazete
http://seffafgazete.com/haberler/diger-haberler-1/33031/victorias-secret-mayo-isine-donyor

 

VICTORIA'S SECRET MAYO İŞİNE DÖNYOR
VICTORIA'S SECRET MAYO İŞİNE DÖNYOR
Victoria's Secret mayo koleksiyonlarını yeniden lanse ediyor,İç giyim devi, 2016 yılında üretimine son verdiği mayo faaliyetine geri dönüyor.
11 Aralık 2018, 11:37
 
L Brands CFO ve başkan yardımcısı Stuart Burgdoerfer gelirleri ile ilgili yapılan görüşmede 2019'un ilkbaharında mayo faaliyetine geri döneceklerini ifade etti ve yorumlarında belirttikleri üzere, diğer bazı heyecan verici kategorilere de giriş yapacaklarını açıkladı.
 
Marka olarak bot pazarlama ve satışlarına başladıklarını aynı zamanda gözlük ve diğer lisanslı faaliyetlere de başladıklarını bu kalemlerde birçok özel tasarım ortaya çıkaracaklarını belirtti.
 
image
 
Bu girişimler moda sektöründe yönetici John Mehas'ın markanın yeni iç giyim CEO'su olarak atanmasının ardından gerçekleşti. Mehas bu ay başında, markanın satışlarında düşüş rapor etmesinin ardından istifa eden Jan Singer'ın yerine geçiyor.
 
Victoria's Secret büyük merakla beklenen ve 8 Kasım'da Adriana Lima, Elsa Hosk, Gigi Hadid ve Kendall Jenner gibi süper modeller eşliğinde, New York'ta gerçekleştirilen, 2018 moda şovunun filme çekilmesinin ardından haber başlıklarında yerini almıştı.
 
Rita Ora, Halsey ve The Chainsmokers etkinlikte sahne alan müzisyenler arasındaydı.