Güzel ülkemiz için yazıyoruz - İSTANBUL’DA DERİ VE MODA RÜZGARI Şeffaf Gazete
http://www.seffafgazete.com/haberler/diger-haberler-1/33210/istanbulda-deri-ve-moda-ruzgari-

 

İSTANBUL’DA DERİ VE MODA RÜZGARI
İSTANBUL’DA DERİ VE MODA RÜZGARI
21 yıldır Moskova’da düzenlenen, deri sektörünün en önemli fuarı LeShow Deri ve Moda Fuarı, 24 Ocak günü İstanbul Kongre Merkezinde kapılarını açıyor.
5 Ocak 2019, 17:00
 
 
2019'un ilk önemli moda şov ve deri sektörü etkinliği LeShow Deri ve Moda Fuarı, 24 – 26 Ocak 2019 tarihleri arasında ilk kez İstanbul’da kapılarını açıyor.
 
image
 
24 Ocak akşamı görkemli bir galayla2019’un deri trendlerinin görücüye çıkacağı fuarın  defile sunuculuğunu Jülide Ateş, koreografisini ünlü koreograf  Asil Çağıl yaparken podyumunda Çağla Şıkel, Özge Ulusoy, Ece Gürsel, Sema Şimşek gibi birçok özel isim yer alacak.
 
image
 
21 yıldır Moskova’da düzenlenen, deri sektörünün en önemli fuarı LeShow Deri ve Moda Fuarı, 24 Ocak günü İstanbul Kongre Merkezinde kapılarını açıyor.
 
Birbirinden ünlü tasarımcı ve modellerin yer alacağı defilede SachaPacha, VlastaKopylova Design, Lindi West, Steel Deri, Oksa Deri ve Sansar Deri 2019/2020 koleksiyonlarını ,  Çağla Şıkel,  Özge Ulusoy, Ece Gürsel ve Sema Şimşek gibi önemli modeller ile podyuma taşıyacaklar.
 
Trend deri kostüm ve aksesuarlar İstanbul'da tanıtılacak.
 
Rusya, ABD, Japonya, Avustralya, Sırbistan, Güney Afrika, Yunanistan, Portekiz, Pakistan , Fas, Benin, Qatar,Kuveyt, Dubai, Lübnan, Kazakistan, Ukrayna, İtalya ve Almanya gibi ülkelerden birçok markanın yoğun ilgi gösterdiği fuarda,deri giyimin yanı sıradışı giyim, aksesuar, ayakkabı ve çanta üreticileri de ürünlerini yeni pazarlarla tanıştırma fırsatı bulacak.
 
image
                Ceren Ocak                                                                     Murat Aytulum                Meltem Özbek
 
Defileyle birlikte start verecek olan LeShow İstanbul Deri ve Moda Fuarı’nda tasarımcılar bölümünde; Murat Aytulum, Ceren Ocak, Tuba Ergin, Çiğdem Karavit, Gökhan Yavaş, Meltem Özbek, Mert Erkan, Hasan Koca gibi isimlerin koleksiyonları yer alacak.
 
 
image
 
                     Hasan Koca                                                                                         Tuba Ergin
Leshow İstanbul’da Arap Dünyası’nın en başarılı 50 iş insanı ve Birleşik Arap Emirlikleri’ni şekillendiren en etkili 100 iş insanı arasında yer alan “İslami Moda ve Tasarım Konseyi (IslamicFashion&Design Council-IFDC) Kurucusu ve Başkanı Bayan Alia Khan, Fuar’ın küresel marka temsilcisi ve onur konuğu olarak yer alacak.
 
image
                     Çiğdem Keravit                                                                     Mert Erkan
 
Küresel deri ve kürk moda endüstrisine sunmuş olduğu seçkin ve sıra dışı hazır giyim tasarımlarıyla ünlü Sırp tasarımcı ve işkadını Irena Grahovac da “LeShow İstanbul-2019 Uluslararası Deri ve Moda Fuarı”na uluslararası marka temsilcisi ve onur konuğu olarak iştirak edecek, aynı zamanda en yeni ve seçkin koleksiyonlarını da katılımcı ve ziyaretçilerle buluşturacaktır.
 
image
 
Farklı ülkelerden ünlü satın alımcıların yoğun ilgi gösterdiği fuar, ihracatta hızla büyüyen deri pazarında yer almak isteyen Türk deri firmaları için önemli buluşma noktası olacak.
 
24 - 26 Ocak  tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenecek olan Leshow İstanbul’un biletleri Biletix’te satışa sunulmuş olup gelirleri de Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında NEYAD’a bağışlanacak.
 
Şeffaf Gazete.com