Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAŞAK CANKES ''THE TRUTH SHOW '' GELİYOR
BAŞAK CANKES ''THE TRUTH SHOW '' GELİYOR
Moda tasarımcısı Başak Cankeş, The Truth adını verdiği bir performans şovuyla sanat severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
10 Ocak 2019, 21:46

 

Moda tasarımcısı Başak Cankeş, The Truth adını verdiği bir performans şovuyla sanat severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bashaques markasının kurucusu Cankeş, yapacağı şov kapsamında, inovatif moda, performans sanatı ve el sanatlarını harmanlayan ve bizzat kendi tasarladığı senaryonun metaforik öğeleri sayesinde yeni dünya düzeninin toplumsal farkındalıklarımızı hızla değiştirmesine öz-eleştirel bir gönderme yapacak.

truth-sov1
 

Bugüne kadarki koleksiyon sunumlarını belli hikayeler çerçevesinde sanatsal şovlara dönüştüren tasarımcı 24 Ocak'ta Zorlu PSM'de izleyiciyle buluşacak.

The Truth'da modasal bileşenleri birer kuklaya dönüştürerek, moda şovlarının arka planında gizlenen emeğe dikkat çekmeyi planlayan Cankeş, şovu, makyaj artistleri, saç tasarımcıları, terziler, modelistler, atölye çalışanları ve 15 profesyonel tiyatrocunun yanı sıra, 40 kişilik bir gönüllü ekibi ile birlikte toplam 150 kişiyle sahneye koyacak.


DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 MUSTAFA CENGİZ GERÇEĞİ - Ferhan Tezcan
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 FIRAT'IN DOĞUSUNUN GERÇEKLERİ
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 YENİ NESİL SEÇMEN
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK

SİTE ANKET

2018 / 19 FUTBOL SEZONUNDA HANGİ TAKIM ŞAMPİYON OLUR
EN ÇOK OKUNANLAR