Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÇİĞDEM AKIN '' BARBIE STYLE '' İLE GELİYOR
ÇİĞDEM AKIN '' BARBIE STYLE '' İLE GELİYOR
Kendi adını taşıyan '' Çiğdem Akın '' markası ile Avrupa'da önemli butiklerin gözdesi olan ünlü moda tasarımcısı Çiğdem Akın,Mercedes Benz Fashion Week Istanbul’da yeni kolleksiyonu Barbie ile podyumda olacak.
4 Ekim 2019, 20:41
 
Türk moda dünyasının en başarılı  tasarımcılarından olan Çiğdem Akın,Mercedes Benz Fashion Week İstanbul kapsamında yapılacak çok özel bir '' Çiğdem Akın defilesi '' ile moda severlerin karşısına çıkacak
 
Kıyafetleri ve stili ile her zaman ilham kaynağı olmayı başaran Barbie, 14. sezonunda Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da podyumda olacak.
 
image
 
Başarılı tasarımcı Çiğdem Akın ile yaptığı işbirliği kapsamında hazırlanan 50 parçalık Barbie koleksiyonu, ayakları yere basan, güçlü kadını yansıtan tasarımlarla 11 Ekim’de Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un kapanış defilesi olarak Zorlu PSM’de gerçekleşecek.
 
Çiğdem Akın MBFW İstanbul'da yine ses getirecek bir defileyle moda severlerle buluşacak.
 
Dünden bugüne stili ve kıyafetleriyle oldukça beğeni toplayan Barbie, ünlü moda tasarımcısı Çiğdem Akın ile podyumlarda rüzgar gibi esmeye hazırlanıyor.
 
Modacı olmasında çok büyük rolü olan ve çocukluğundan beri Barbie için bir defile yapmanın hayalini kuran Çiğdem Akın, bu sezon gerçekleşecek olan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da Barbie için hazırladığı tasarımları sergileyecek.
 
Barbie’nin tüm farklı etnik kökenleri kucaklamasından, modaya farklı yorumlar getiren stilinden ilham alan Akın, “Defilemde Barbie logosu, Barbie’nin değerlerini ifade eden bazı sloganlar ve modern kadını yansıtan 2020 trendleri ön planda olacak. Kısaca Çiğdem Akın’ın farklı kupları, tasarımları, Barbie’nin stilinin yeniden yorumlamasıyla sunulacak.” dedi.
 
image
 
Kız çocuklara hayal etmenin çok önemli olduğunu vurgulayan ünlü tasarımcı Çiğdem Akın, “Ben hayal ettim ve yaptım. Küçükken en büyük hayalim bir gün Barbie’ye defile yapmaktı. O zamanlarda defile bugün olduğu kadar popüler ve bilinir olmasa da, gece yatağa yattığımda Barbie için kendi tasarladığım bir koleksiyonu dünyaya sunduğumu hayal ettiğim günler bugün bile aklımda. Tüm çocuklara vermek istediğim mesaj; hayal edin ve hayalinizin peşinden gidin. Bir gün onların gerçeğe dönüştüğünü görmekten duyduğunuz mutluluğu ve hazzı hayatınız boyunca unutamayacaksınız. Cesur olun ve asla pes etmeyin!” açıklamasında bulundu.
 
image
 
 Çiğdem Akın markası uzun yıllardır Avrupa'nın en seçkin butiklerinin   vitrinlerinde yer almakta. 
 
Koleksiyon yaratım aşamasında kullandığı sıra dışı kuplar sayesinde zamansız ve her bedene uygun tasarımlara imza atması ile tanınan ünlü moda tasarımcısı Çiğdem Akın.
 
Ünlü  tasarımcı,  stil sahibi, geçmişiyle bağlarını koparmamış, modern, zevkli ve kendini genç hisseden kadınlara yönelik tasarımları ile Türk modasından özgün koleksiyonlarını  dünya modaevlerine taşıyan bir isim olarak tanınmakta.
 
11 Ekim tarihinde İstanbul Zorlu Center’de gerçekleştireceği  "Barbie" temalı defilesi  moda ve tekstil sektörünün de merakla beklediği bir kolleksiyon olma özelliği taşımakta.
 
Türk modasının önemli bir markası olarak Avrupa vitrinlerinde satışa çıkacak olan kolleksiyonu görmek için yurtdışından alımcı müşterilerinin , her Çiğdem Akın defilesinde olduğu gibi yine büyük ilgi göstermeleri bekleniyor 
 
 
Şeffaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 KKTC BANKALARI AYAKLANDI -Cenk Mutluyakalı
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR