Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HERMES 2020 DEFİLESİ GÖZ KAMAŞTIRDI
HERMES 2020 DEFİLESİ GÖZ KAMAŞTIRDI
Hermès'in İlkbahar / Yaz 2020 koleksiyonu tamamen toz pembe kadife kaplı lüks bir alana dönüştürülen Tennis Club de Paris içinde tanıtıldı.Tüm tasarımlar Fransız moda evinin lüks ve zamansız şıklığı bir araya getiren ruhunu yansıtıyordu.
6 Ekim 2019, 00:31
 
 
Hermès'in İlkbahar / Yaz 2020 koleksiyonu tamamen toz pembe kadife kaplı lüks bir alana dönüştürülen Tennis Club de Paris içinde tanıtıldı.
 
Hermès'in İlkbahar / Yaz 2020 koleksiyonu tamamen toz pembe kadife kaplı lüks bir alana dönüştürülen Tennis Club de Paris içinde tanıtıldı. Bu sezonun neredeyse tamamı, deriye, Fransız lüks moda evinin marka gelirlerinin yarısından fazlasını oluşturan temel faaliyetleri saraç işleri ve deri ürünlere odaklanıyordu. 
 
image
 
Nadège Vanhee-Cybulski, çok alkış olan defilesi sonrasında yaptığı açıklamada, moda evinin işçiliğinin ve uzmanlığının bu koleksiyonun teması olduğunu ifade etti. Vanhee-Cybulski koleksiyonda hazır giyime yönelik teknikler kullandığını ve bunları deri ürünlere aktardığını belirtti. Genellikle kumaştan daha ağır olan bu malzemenin daha esnek, hafif bir versiyonunu oluşturmak amacıyla tasarımcı, giysilerde maksimum hafifliği garanti etmek için sertleştirici kullanılmayan sıkı veya delikli, çift taraflı deri kullandığını anlattı.
 
image
 
Spor giyimde kullanılan ultra hafif örgü türünde dikilmiş olan delikli deriden geniş, dökümlü pantolonlar, bu koleksiyonun teknik başarısını mükemmel bir şekilde ortaya koydu. Tüm tasarımlar Fransız moda evinin lüks ve zamansız şıklığı bir araya getiren ruhunu yansıtıyordu. 
 
   image
 
Fazlalıklardan arınma
 
Markanın kreatif direktörüne bu sezon izlediği yol daha hafifi, daha basit ve indirgenmiş tasarımlar yaratmak oldu. Siluetler karmaşık değildi oldukça sade ve süssüzdü, siyah veya pas rengi kloş elbiseler podyumu yumuşak, düz deriden pileli etekler ile paylaştı. Göze çarpan bir diğer görünüm de kolsuz yeşil nubuk bluz ile kombinlenen siyah kyun derisinden pantolon oldu. 
 
    image
 
Vanhee-Cybulski'nin siyah deri takım elbise ceketlerini mini etekler ile kombinlediğini, her biri birer dikdörtgen metal toka ve laboratuar önlüğü benzeri beyaz deri elbiseler ile dekore edilmiş dana derisi veya süet safari ceketleri maksi cepler ile süslediğini gördük.  
 
Sade sandaletler düz neredeyse maskülen estetiğe bir hafiflik verirken, sırtı açık ceketler, sıkı örgülü mikro şortlar, playsuit'ler ve sırt çantaları ile görünümler daha spor bir hava ile sunuldu. 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 KKTC BANKALARI AYAKLANDI -Cenk Mutluyakalı
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR