Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
EMLAK SEKTÖRÜNDE BU BAŞARI DİKKAT ÇEKİYOR
EMLAK SEKTÖRÜNDE BU BAŞARI DİKKAT ÇEKİYOR
Amerikan Milli Emlakçılar Derneği (NAR) Başkanı tarafından Türkiye Temsilcisi seçilen Lead Consulting Group CEO’su ve Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur, “Global İşbirliği Komitesi Diamond Ödülü”nü de kazandı.
17 Kasım 2017, 18:34

 

Amerikan Milli Emlakçılar Derneği (NAR) Başkanı tarafından Türkiye Temsilcisi seçilen Lead Consulting Group CEO’su ve Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur“Global İşbirliği Komitesi Diamond Ödülü”nü de kazandı.

 

Amerika’da 54 eyalette faaliyet gösteren 1200 Yerel Emlak Derneği’nin yer aldığı NAR, Amerika dışında da 66 ülkeden 87 dernek ve federasyonun üye olduğu 1,200,000 üyeli dev bir mesleki kuruluş olan NAR'ın yıllık toplantısı yapıldı.

 

image

 

Bu yıl 20.000 emlak danışmanının katılımıyla Şikago’da gerçekleşti.

 

Lead Consulting Group CEO’su ve Heafey Group Uluslararası Pazarlama Direktörü Emel Onur, Amerikan Milli Emlakçılar Derneği (NAR) Başkanı tarafından Türkiye Temsilcisi olarak atandı.

 

Amerika’da beş senedir emlak danışmanlığı, üç senedir de brokerlik yapan ve aktif bir şekilde parçası olduğu derneklerin Global İşbirliği Komitesi Başkan Yardımcılığını yürüten Emel Onur, Amerikan Milli Emlakçılar Derneği (NAR)’ın yıllık toplantısının açılışında Türk bayrağını taşıdı.

 

Amerikan Milli Emlakçılar Derneği (NAR) Başkanı Brian Woods ve Dernek görevlisi Jessica Wittenbrink ile birlikte katıldıkları NAR Yıllık toplantısında “Global İşbirliği Komitesi Diamond Ödülü”nü almanın mutluluğunu yaşayan Emel Onur, emlak danışmanlığında başarılı olmanın bir koşulunun da mutlaka yerel ve milli dernek faaliyetleri ile toplantılarına katılmak olduğunu belirti.

 

image

 

Bu toplantıların hem bilgi birikimi hem de networking açısından çok önemli olduğunu ifade eden Emel Onur, “2016’da Orlanda da yapilan Milli Emlakçılar Derneği yıllık toplantısında tanıştığım Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu ve Ankara Tüm Emlakçılar Odası Başkanı Hacı Ali Taylan ile görüşmelerimiz ve Türkiye ile Amerika arasında emlak köprüsü kurma çalışmalarımız sonucu Federasyon’un desteğiyle Amerikan Milli Emlakçılar Derneği (NAR) tarafından Türkiye Temsilcisi seçildim. Bundan sonraki hedefim, NAR’ın Türk üyelerinin sayısını arttırarak Türk Emlak Danışmanı meslektaşlarımın NAR’ın uluslararası sunduğu sayısız olanaklarından faydalanmalarını sağlayarak, Türk yatırımcıların Amerika’ya artan ilgilerinden hakları olan payları almalarına yardımcı olmaktır. Bu kapsamda NAR Temsilcisi olarak 2018 yılında Türkiye’de toplantılar düzenleyeceğiz ve TEMFED Başkanı Hacı Ali Taylan ile başlatmış olduğumuz emlak köprüsünü sağlamlaştırma adımlarını atacağız” dedi.

 

Şeffaf Gazete.com

 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 ÜÇ ZİYARET ÜÇ KURGU -Fehim Taştekin
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

2018 / 19 FUTBOL SEZONUNDA HANGİ TAKIM ŞAMPİYON OLUR
EN ÇOK OKUNANLAR