Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LAS VEGAS CANİSİNİN BİLİNMEYENLERİ
LAS VEGAS CANİSİNİN BİLİNMEYENLERİ
ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen saldırının faili olduğu belirtilen Stephen Paddock'un sevgilisi Marilou Danley, avukatı aracılığıyla bir açıklama yaptı.
5 Ekim 2017, 10:35
 
ABD'nin Las Vegas kentinde 59 kişinin ölümüyle sonuçlanan katliamla ilgili gizem devam ediyor. Saldırıyı gerçekleştirdiği açıklanan 64 yaşındaki ABD'li Stephen Paddock'un sevgilisinin verdiği ifade de saldırının arkasındaki nedeni aydınlatamadı.
 
Saldırı sırasında ailesini ziyaret etmek üzere Filipinler'de bulunan saldırganın sevgilisi Marilou Danley avukatı aracılığıyla yaptığı açıklada, "Stephen Paddock'u kibar, ilgili, sakin bir adam olarak tanırdım. Onu sevdim ve onunla sakin bir gelecek istedim. Bana asla bir şey söylemedi veya yapacağı korkunç şeyi anlayabileceğim bir harekette bulunmadı" ifadelerini kullandı.
 
Danley'nin açıklamasında, Paddock'un iki hafta önce kendisine sürpriz yaparak Filipinler'e bir uçak bileti aldığını ve kendisine orada bir ev alması için para gönderdiği bilgileri yer aldı. Danley, bu duruma sevindiğini ancak daha sonra Paddock'un bunları kendisinden ayrılmak istediği için yaptığını düşündüğünü belirtti.
 
Saldırıdan sonra yıkılmış bir halde olduğunu belirten Danley, "Tanrı'ya inanıyorum ve bu saldırıda zarar gören herkes için dua ediyor. Ben bir anne ve anneanneyim. Bu saldırıda sevdiklerini kaybeden herkes için kalbim kırık" ifadelerini kullandı.
 
SALDIRGAN KAÇMAYI PLANLAMIŞ
Öte yandan saldırıyla ilgili olarak Clark County Şerifi Joseph Lombardo bir basın toplantısı yaptı.
 
Lombardo, bir basın mensubunun "Onun kaçmayı deneyeceği ya da kurtulmayı planladığı yönünde bir delil elde ettiniz mi?" yönündeki sorusuna "Evet" diye yanıtladı ancak herhangi bir ayrıntı vermedi.
 
Saldırganın 22 bin kişilik kalabalığın üzerine yaklaşık 200 el ateş ettiği belirtilirken, Paddock'un aracında patlayıcı madde ve 1600 mermilik bir cephanelik ele geçirildiği belirtildi.
 
Konuyla ilgili soruşturma devam ediyor.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 İSRAİL'İN ABD VESAYETİ
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 İSLAMCILARDA PANİK
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 REZA ZARRAB MARATONU ŞİMDİLİK BİTTİ
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 MASKELİ ELON MASK
Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC
 '' HUKUKSUZ YASALAR '' ÜLKESİ
Merve Sarı Merve  Sarı
 HAYATI NASIL OKUMALIYIZ ?
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KIBRIS RUM KESİMİNE GİRDİM

SİTE ANKET

DÜNYA'DAKİ EN İYİ TÜRK FUTBOLCUSU KİM ?EN ÇOK OKUNANLAR