Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İCAT ÇIKARAN GENÇLERE FIRSAT
İCAT ÇIKARAN GENÇLERE FIRSAT
TEB Akıl Fikir Yarışması, yeni başvuruları kabul etmeye başladı. Tam 11 yıldır sektöre yenilikçi fikirler ve yaratıcı projeler kazandıran TEB Akıl Fikir Yarışması için 15 Ocak’a kadar web sitesi www.icatcikar.com üzerinden başvuru yapılabilecek.
14 Kasım 2017, 22:23
 
Türk Ekonomi Bankası (TEB) ‘İcat Çıkar’ sloganıyla bu yıl 11.’sini düzenlediği Akıl Fikir Yarışması’nın başvurularını almaya başladı. TEB tarafından sektöre yenilikçi ve yaratıcı ürünler kazandırmak, müşteri deneyimini iyileştirmek ve inovasyon kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenen Akıl Fikir Yarışması, bu yıl da ‘Üniversite Öğrencisi-Yeni Mezun’, ‘Müşteri’ ve ‘Teknolojik Girişimci’ olmak üzere üç ayrı kategoride düzenlenecek.
 
Üniversite öğrencisi-yeni mezun ve TEB müşterisi kategorilerinde bankacılık ürün ve hizmetleriyle ilgili yenilikçi, yaratıcı fikir ve projeler, teknolojik girişimci kategorisinde ise sektör bağımsız teknoloji tabanlı projeleri olan tüm girişimciler 15 Ocak’a kadar www.icatcikar.com üzerinden başvurabilecek.
 
İcat çıkaran en iyi ‘fikir’ler ödüllendiriliyor
 
Jürinin sektörün önde gelen isimlerden oluştuğu yarışmada, katılımcıları finansal ödüllerin yanı sıra TEB’de kariyer fırsatları, Roland Garros Seyahati ve TEB Girişim Evi’ne katılım önceliği bekliyor. Ayrıca en inovatif 3 proje sahibi ise Bahçeşehir Üniversitesi tarafından MBA bursu ile ödüllendiriliyor.
 
‘Üniversite Öğrencisi-Yeni Mezun’ Kategorisi’nin birincisi 20 bin TL, ikincisi 10 bin TL, üçüncüsü ise 5 bin TL ödül kazanıyor.
 
‘Müşteri’ kategorisinde birinci olan yarışmacı 20 bin TL ödülün yanı sıra Fransa Açık Tenis Turnuvası Roland Garros’a katılma hakkı kazanıyor. İkinci olan TEB müşterisi 10 bin TL, üçüncü ise 5 bin TL’lik ödülün sahibi oluyor.
 
‘Teknolojik Girişimci’ kategorisinin birincisi 20 bin TL, ikincisi 10 bin TL, üçüncüsü ise 5 bin TL ödül kazanıyor. Ayrıca bu kategoride finale kalan yarışmacılar TEB Girişim Evi’ne öncelikli katılım hakkı elde ediyor.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 MASKELİ ELON MASK
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 BU ŞEHİRDEN GİTMELİYİM - Metin Münir
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 ANASTASİADİS HAYAL PEŞİNDE
Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC
 '' HUKUKSUZ YASALAR '' ÜLKESİ
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Merve Sarı Merve  Sarı
 HAYATI NASIL OKUMALIYIZ ?
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KIBRIS RUM KESİMİNE GİRDİM

SİTE ANKET

DÜNYA'DAKİ EN İYİ TÜRK FUTBOLCUSU KİM ?EN ÇOK OKUNANLAR