Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AYAKKABI MODASI AYMOD'DA HAYAT BULACAK
AYAKKABI MODASI AYMOD'DA HAYAT BULACAK
Kendi alanında Türkiye'nin en büyük dünyanın ikinci büyük fuarı AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, 4-7 Nisan tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek.
28 Mart 2018, 00:33
 
Türk ayakkabı ve saraciye sektörünün gelişimine katkı sağlayan AYMOD-Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, 4-7 Nisan tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek.
 
Yerli ve yabancı 400’ün üzerinde firmanın 1.000’den fazla markasının yer alacağı fuarda, 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonu ayakkabı modelleri sergilenerek ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.
 
Seksenden fazla ülkeden 600 alım heyetinin ağırlanacağı fuarda, Denizli’nin Yeşilova Köyü’ndeki kadınlar da kuracakları Yörük çadırıyla erkek egemen sayacılık sektörüne gözdağı vermeye hazırlanıyor.
 
image
 
Kendi alanında Türkiye'nin en büyük dünyanın ikinci büyük fuarı AYMOD - Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı, 4-7 Nisan tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ile Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) iş birliğinde Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme Eğitim Vakfı (TASEV) ve KOSGEB tarafından desteklenen fuarda, ayakkabı sektörüne yön veren yerli ve yabancı 400’ün üzerinde firmanın 1.000’den fazla markası yer alacak.
 
Bu yıl 59.’su düzenlenecek fuarda kadın-erkek ayakkabısından çizmeye, çocuk ayakkabısından bota, terlikten çantaya kadar olan klasik ve modern tüm yeni sezon ürünleri sergilenecek. 25 bin ziyaretçinin buluşma noktası olacak olan AYMOD Fuarı, sektörün 2,5 milyar dolar olan 2023 yılı ihracat hedefine önemli katkı sağlayacak.
 
2018-2019 sonbahar ve kış kreasyonlarının da tanıtılacağı fuara; Hammer Jack, Twigy, Cabani, Ricardo Colli, Lapinta başta olmak üzere Devran, İnuovo Lota, Ridge, İlvi, Marcomen, Bulldozer, Darkwood, Topbaş United, Ferudun Kundura, Poletto, Sofia Baldi, Dunlop, Kemal Tanca, Molyer ve Sherlockson gibi sektöre yön veren firmalar katılacak. Fuarda 80’den fazla ülkeden 600 kişilik alım heyeti ağırlanacak.
 
image
 
AYMOD’da kadınlar Yörük çadırından dünyaya açılacak
 
Denizli’nin Yeşilova Köyü’ndeki kadınlar, Selçuklu’dan günümüze kadar 1.000 yıldır ayakkabı yapımıyla uğraşıyor. TASD’nin “Ayakkabı’da Kadın Eli” projesi kapsamında 59. AYMOD Fuarı’na davet edilen Yeşilova kadınları, erkek egemen sayacılık sektörüne gözdağı verecek. Fuarda ilk kez kurulacak Yörük çadırında Yeşilova kadınları ihracata göz kırpacak. Ayakkabıda Robotik Otomasyon’un da tanıtılacağı enstelasyon ile fuarda geçmişten günümüze ayakkabı üretimi sergilenecek.
 
VIP Hall’e yoğun ilgi
 
Toplam altı holde düzenlenecek olan AYMOD için CNR Expo Yeşilköy’ün 4. holü büyütülerek fuar için yeniden hazırlandı. VIP Hall olarak tasarlanan alanda, alım heyetleri Business Lounge’da özenle ağırlanacak ve fuarın etkinlikleri bu salonda yer alacak.
 
Şeffaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 ÜÇ ZİYARET ÜÇ KURGU -Fehim Taştekin
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ İÇİN OYUNUZ KİME OY VERECEKSİNİZ ?
EN ÇOK OKUNANLAR