Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAŞAKŞEHİR'DEN ARDA TURAN AÇIKLAMASI
BAŞAKŞEHİR'DEN  ARDA TURAN AÇIKLAMASI
Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Arda Turan’a verilen 16 maçlık cezayla ilgili açıklama yaptı.Göksel Gümüşdağ, “Arda Turan’ın hakeme karşı yaptığı hareketi bir kulüp başkanı olarak kabul edilebilir bulmuyorum. Ceza açıklandıktan sonra kulüp olarak ben de Arda’ya bir ceza keseceğim” dedi.
10 Mayıs 2018, 22:27
 
Ceza kararını eleştiren Gümüşdağ, “Arda Turan’a verilen cezayı değerlendirmeye aldığımızda kurullardan kişilere göre farklı farklı kararlar çıktığını, kurulların kamuoyunda zor duruma düştüğünü görüyoruz ve izliyoruz. Bu kararı Başakşehir ailesi olarak hiçbir şekilde kabul etmeyeceğimizi de ifade ediyorum. Tahkim’e başvuracağız ve bu acemice verilen kararın düzeltilmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız” diye konuştu.
 
Turan’a verilecek cezanın 6 ila 8 maç arasında olması gerektiğini söyleyen Gümüşdağ, “Hakemi itme hakkınız yok ama bunun karşılığı sadece Arda Turan olduğu için 16 maç ceza olmaz. Eğer böyle yaparsak çok oyuncuyu futboldan soğuturuz, yöneticileri de futbol adamlığından soğuturuz. Futbolu kimler yönetir bilemem” ifadelerini kullandı.
 
Arda Turan’ın hakeme yönelik “Hepinizi öldürmek lazım” ifadesini kullandığı iddiasının cezasnı arttırmış olabileceği yorumu sorulan Gümüşdağ, “Raporu okumuş değilim. Ama küfür de aynı şey, ‘Sizi öldürürüm’ demek de aynı şey. Bunlar kabul edilemez. Ama bunların cezai karşılığı da bellidir. 6 maç, 8 maç, 10 maçtır” yanıtını verdi

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 İŞ BANKASINA ÇÖKMEK - Emre Kongar
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 AYDIN HANIMIN ANISINA
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 YENİ NESİL SEÇMEN

SİTE ANKET

2018 / 19 FUTBOL SEZONUNDA HANGİ TAKIM ŞAMPİYON OLUR
EN ÇOK OKUNANLAR