Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İSLAMİ MODA SEKTÖRÜ İÇİN GERİ SAYIM
İSLAMİ MODA SEKTÖRÜ İÇİN GERİ SAYIM
Türk deri ve moda sektörüne hız kazandırmak için hazırlanan LeShow İstanbul’da, toptancı merkezlerinden perakendecilere kadar sektörün her kesiminden seçkin katılımcı, ziyaretçi ve satın alımcılar bir araya gelecek.
22 Kasım 2018, 20:43
 
 
İslami Moda ve Tasarım Konseyi – IFDC’nin Başkanı Alia Khan 24-26 Ocak 2019’da düzenlenecek LeShow Deri ve Moda Fuarı’nda Türk deri üreticileri ve tasarımcılarıyla buluşacak. 300 milyar dolara ulaşan hacmiyle dünyanın 3’üncü büyük giyim pazarı olan muhafazakâr giyimin dünyada yaygınlaşması için Dubai ve New York başta olmak üzere 9 farklı ülkede kurduğu ofislerle çalışmalar yürüten Khan’ın katılımı, Türk deri sektörünün Orta Doğu ve Körfez bölgesinde gücünün artırılması için önemli bir adım olacak.
 
24-26 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek LeShow İstanbul, önemli bir konuğu ağırlamaya hazırlanıyor. Arap dünyasının en etkili 50 iş kadını ve Birleşik Arap Emirlikleri’ni şekillendiren en etkili 100 iş insanı arasında yer alan “İslami Moda ve Tasarım Konseyi (Islamic Fashion & Design Council-IFDC) Kurucusu ve Başkanı Alia Khan, Fuar’ın küresel marka temsilcisi ve onur konuğu olacak.
 
image
 
IFDC Başkanı Alia Khan, 2018 verilerine göre 1 milyar tüketici ve 300 milyar dolarlık pazar hacmiyle Amerika ve Çin’den sonra üçüncü büyük giyim pazarı olan muhafazakâr giyimin kendi güçlü markalarını ve tasarımcılarını yaratması için Dubai ve New York başta olmak üzere Kanada, İtalya, Güney Afrika, Pakistan ve Rusya’daki ofislerinde çalışmalar yürütüyor. Alia Khan’ın katılımı Türk deri ve moda sektörü firmalarının, özellikle Orta Doğu ve Körfez Bölgesi’nde marka bilinirliği, pazar varlığının güçlendirilmesi ve ihracat potansiyellerinin geliştirilmesi için önemli rol oynayacak.
 
24 Ocak akşamı düzenlenecek gala defilesine katılacak olan Alia Khan, 2 gün boyunca Türk deri üreticileri ve tasarımcılarıyla bir araya gelerek deri sektöründeki gelişmeleri ve yeni pazar yapılandırmalarındaki stratejileri konuşacak.
 
Türk deri ve moda sektörüne hız kazandırmak için hazırlanan LeShow İstanbul’da, toptancı merkezlerinden perakendecilere kadar sektörün her kesiminden seçkin katılımcı, ziyaretçi ve satın alımcılar bir araya gelecek. ABD, Japonya, Avustralya, Yunanistan, Portekiz, Fas, Benin, Katar, Kuveyt, Dubai, Lübnan, Kazakistan, Ukrayna, İtalya, Rusya ve Almanya gibi ülkelerden birçok markanın yoğun ilgi gösterdiği fuar, ihracatta hızla büyüyen deri pazarında yer almak isteyen Türk deri firmaları için buluşma noktası olacak.
 
Şeffaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 BİRLİKTE ÇOK ÇALIŞARAK KAZANABİLİRİZ
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 İSTİFA VE SEÇİM - Ertuğrul Kürkçü
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÖĞRENCİLERİ YURTLARDAN ATMAK MI ?
Engin Ertem Engin Ertem
 KONUT FİYATLARI NEDEN DURDURULAMIYOR ?
Ferit Raat Ferit Raat
 RENKLİ BAKIŞLAR İLE MERHABA
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 SIRBİSTAN’ DA BAŞLAYAN TÜRK AŞKI

SİTE ANKET

2023 Cumhurbaşkanlığı seçiminde oyunuzu hangi adaya verirsiniz.

EN ÇOK OKUNANLAR