Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BODRUM TURİZMİ YAZ SEZONUNDAN UMUTLU
BODRUM TURİZMİ YAZ SEZONUNDAN UMUTLU
Bodrum’lu turizmciler yaz sezonuna şimdiden hazırlık yapmaya başladı. Ünlü turizmci Bülent Kaya, 2021 yaz sezonunun Bodrum’da çok iyi geçeceğini şimdiden umutlu olduklarını açıkladı.
11 Ocak 2021, 07:36
 
2021 yılına umutla bakmak isteyen turizm sektörü pandemi sürecinin etkisini azaltacağını ve eski günlere dönüleceği inancını taşımakta.
 
Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden Bodrum kentinin tüm sektör paydaşları  bu yaz eski hareketli günleri tekrar yaşama geçirmeye hazırlalanıyorlar.
 
Bodrum’lu turizmciler yaz sezonuna şimdiden hazırlık yapmaya başladı.
 
Bodrum'lu ünlü turizmci Bülent Kaya, 2021 yaz sezonunun Bodrum’da çok iyi geçeceğini şimdiden umutlu olduklarını açıkladı.
 
image
 
Bodrum Azka Otel Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kaya, 2021 yaz sezonunun 2020 sezonundan daha erken başlayacağını belirtti.
 
Geçtiğimiz mart ayından bu yana tüm dünyada görülen Koranavirüs (Kovid-19) salgınının  insan sağlığının yanı sıra ekonomik olarak da birçok sektörü olumsuz etkilediğini ifade eden  Bülent Kaya; “Geçtiğimiz sezon pandemi kısıtlamalarının biraz gevşetilmesiyle birlikte büyük şehirlerde yaşayan insanların, turistik bölgelere akın etmesiyle sezona giriş yaptık. Aslında 2019 sezon sonu itibari ile 2020 için gelen rezervasyon artışları, turizmcileri çok umutlandırmıştı. Ancak pandemiden dolayı artan kısıtlamalar, bu durumu olumsuz yönde etkilese de sezonu iyi kapattık diyebilirim. 2021 sezonu için otel hazırlıklarını şimdiden planlamaya ve uygulamaya başladık. 2021 yaz sezonunun daha iyi geçeceğine, hatta turizm patlaması yaşanacağına inanıyorum" dedi.
 
Şeffaf Gazete

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Engin Ertem Engin Ertem
 YATIRIMDA YENİ TREND KIRSAL ARAZİLER
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 HOCAMIZA MAŞALLAH - Emin Çölaşan
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 BODRUM KÜLLİYE DEĞİL HASTANE BEKLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 GRİP AŞISI KRİZİ ACİL ÇÖZÜLMELİ
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 FARKLILIKLARI İLE GÜNEY KORE

SİTE ANKET

''YILIN TARAFTARI '' HANGİ TAKIMIN TARAFTARIDIR OYUN KİME?EN ÇOK OKUNANLAR