Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MİLLETVEKİLLERİNDE İMAMOĞLU PANİĞİ
MİLLETVEKİLLERİNDE İMAMOĞLU PANİĞİ
AK Parti Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi İbrahim Aydemir seçim bölgesi Erzurum'da katıldığı bayramlaşma programında Ekrem İmamoğlu'nu ağır sözlerle hedef aldı.
6 Haziran 2019, 20:38
 
İstanbul seçimlerine günler kala söylemler sertleşti. AK Parti Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Ekrem İmamoğlu'na oy verenleri hedef alarak 'hasta' benzetmesi yaptı.
 
AK Parti Erzurum Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi İbrahim Aydemir ise İmamoğlu'nun İstanbul'a imansızların putlarını dikeceğini söyledi.
 
İstanbul seçiminlerinde Ekrem İmamoğlu'na yönelik "Pontus" hakareti tartışması sürerken, AK Partili iki vekilden sert çıkışlar geldi. İmamoğlu'na oy verenleri hedef alan AK Parti Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı'dan 'hasta' benzetmesi yaptı. Çamlı "Doktorun anlatması gibi idrak yolları iltihabı yaşayanlar varsa iltihaplarını ufak ufak açacağız" dedi.
AK Parti Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi İbrahim Aydemir ise seçim bölgesi Erzurum'da katıldığı bayramlaşma programında İmamoğlu'nu ağır sözlerle hedef aldı. Aydemir, İstanbul'da 23 Haziran'da hürecin hayati önem taşıdığını belirterek "Çok önemli bir zaman dilimi. Hepimize düşen vazifeler var. İstanbul'daki hırsızlığın da tesiri ile yeni bir seçim yaşayacağız. Vazife sadece AK Parti'den birini belediye başkanı yapma vazifesi değildir" diye konuştu. 
 
CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu'nun belediye bakanı seçildikten sonra Beylikdüzü'nde bir takım icraatlar yaptığını öne süren Aydemir, şunları söyledi:
 
"Rakibimiz olan adayın oraya iz bırakan icraatları var. İz bırakan diyorum, bizim yüreğimizde yara açmış icraatlardır bunlar. Milletin bütün değerlerine düşmanlık besleyen bir ismi evlatlarımızın dahi genetik olarak unutmayacağı bir ismi orada sembol bir isim hale getirdi. Putunu dikti. Kim bu Makaryos. Kıbrıs'ta onlarca kardeşimizi katletmiş, bütün hayatını Türk İslam düşmanlığına dizayn etmiş biri. Beylikdüzü'nde kendince ölümsüz hale getirdi. Bu adam İstanbul'da başarılı olursa Allah muhafaza Beylikdüzü'nde başlattığı girişimi İstanbul'da zirvelere taşıyacak. Fatih Sultan Mehmet Han'ın yanına bu imansızların putlarını dikecek. Bu bir vatan vazifesi. Bu bir mücahit vazifesidir. 23 Haziran'da sandıklar açılıncaya kadar bu mücadeleye destek vereceğiz."
 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 DEFİLE VE PODYUMA VEDA MI ? Ertuğrul Özkök
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR