Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ARDA ESNAF LOKANTASI AÇIYOR
ARDA ESNAF  LOKANTASI AÇIYOR
,Arda Turan arkadaşı Cemal Sarıhan’la Şişli’deki bir otelin altında Arşiv isimli restoran açma hazırlığında. ‘Yeni nesil esnaf lokantası’ sloganıyla yola çıkan ikili, restoran için 3 milyon TL’lik bir yatırım yaptı.
19 Şubat 2016, 19:48
 
Dünyaca ünlü milli futbolcumuz Arda Turan kazandığını ülkesinde harcıyor. Yaptığı yatırımlarla bilinen Arda, Şişli'de oldukça merkezi bir lokasyonda esnaf lokantası açtı...
 
Kazandığını ülkesinde yatırım olarak değerlendiren Barçalı milli futbolcumuz Arda Turan, lokanta işine girdi. Arda Turan, yakında bir zincir haline getirmeyi planladığı 'yeni nesil esnaf lokantası'nı açtı.
 


Arşiv adını taşıyan ve 3 milyon liraya mal olan “yeni nesil esnaf lokantası”nda Türk mutfağının önemli lezzetleri yer alacak. Restoranda kullanılan tüm malzemeler, Türkiye'nin pek çok ilinden organik olarak temin edilecek.
 
image
 
Yaklaşık 150 kişilik kapasiteye sahip restoranın fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Arda Turan, “Türk mutfağı restoranımız açıldı. Şişli’de sevgi var, muhabbet var. Bekleriz efendim” ifadelerini kullandı.Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan, ortakları Cemal Sarıhan ile birlikte açtıkları lokanta ile bizzat ilgileniyor.Ortağı ve yakın arkadaşı Cemal Sarıhan ile kurduğu lokantayıTürkiye'de zincir haline getirmeyi planlayan Arda Turan’ın ilerleyen dönemlerde Avrupa’da da şube açması bekleniyor.
 
Taylan Berk Erturan
Şeffaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 UÇAK DÜŞTÜ -Yılmaz Özdil
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 SUUDİ ARABİSTAN KULVAR DEĞİŞTİRİYOR
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 MİLLİ VE YERLİ, BEKA, DİRİLİŞ VE ÇIKIŞ
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 HUKUKU, GUGUK EDEN KİM?
Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC
 NİJERYALI CİNAYETİNİN SORUMLUSU KİM ?
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KIBRIS RUM KESİMİNE GİRDİM

SİTE ANKET

DÜNYA'DAKİ EN İYİ TÜRK FUTBOLCUSU KİM ?EN ÇOK OKUNANLAR