Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İŞ ÇIKIŞI KOKTEYL İÇERMİSİNİZ ?
İŞ ÇIKIŞI KOKTEYL İÇERMİSİNİZ ?
İstanbul’un en iyi kokteyl barı olma hedefiyle yola çıkan 5 Cocktails & More, iş çıkışı, yemek öncesi ya da sonrasında bir şeyler içip dostlarınızla sohbet edebileceğiniz ve ev partisi tadında eğlenebileceğiniz, keyifli bir mekan olacak.
24 Şubat 2016, 13:21
 
İstanbul’un yepyeni ve iddialı bir kokteyl barı var
 
5 Cocktails & More! Gece hayatının, enerjisi hiç tükenmeyen semti Beyoğlu Asmalımescit’te açıldı.
 
5 Cocktails & More, profesyonel mixologist’lerin elinden çıkan 30 farklı imza kokteyliyle en iyi olma iddiasını ortaya koyuyor. 
 
image
 
Her gün, akşamüzeri 5’te kapılarını açan 5 Cocktails&More; kaliteli müzikleri kendine has kokteylleriyle misafirlerini bekliyor.
 
Beyoğlu Asmalımescit, yepyeni bir mekana ev sahipliği yapıyor
 
5 Cocktails&More! İstanbul’un en iyi kokteyl barı olma hedefiyle yola çıkan 5 Cocktails&More, iş çıkışı, yemek öncesi ya da sonrasında bir şeyler içip dostlarınızla sohbet edebileceğiniz ve ev partisi tadında eğlenebileceğiniz, keyifli bir mekan olma iddiası ile sosyal hayatın vazgeçilmez bir mekanı olacak…
 
image
 
Köşe Yazarı, DJ ve Trendsetter Oben Budak, Berti Palambo’nun da aralarında olduğu , Moda Editörü ve Stil Danışmanı Alexander Kokoskeriya ve Türkiye’yi kokteyl kültürüyle tanıştıran isimlerden Cengiz Bazarbaşı‘nın deneyim ve uzmanlığıyla, yaklaşık bir yıllık çalışmanın sonucunda yaratılan 5 Cocktails&More, İstanbul gece hayatının önemli duraklarından biri olacak.
 
5 Cocktails&More mixologist’leri Şener Baytar, Serhat İleri ve Özlem Mut’un hazırladığı, 30 kendine has imza kokteyliyle farkını ortaya koyan mekanın menüsünde, klasik kokteyllerin orijinal ve yeniden yorumlanmış “new era” versiyonları da yer alıyor.
 
image
 
Ayrıca menü seçeneklerinin dışında, misafirlerin kişisel damak tatlarına uygun olarak, mixologistlerimiz tarafından, kişiye özel “Haute Couture” kokteyller de hazırlanıyor. Her kokteyl, kendine has ve şık bir sunumla servis ediliyor.
 
5 Cocktails&More’da kokteyllerin lezzeti kadar içerdiği ürünlere de büyük özen gösteriliyor. Kokteyllerinde asla endüstriyel, hazır şurup kullanmayan 5 Cocktails&More’un kendi üretimi doğal şuruplarla hazırlanan kokteylleri, mevsime uygun meyveler ve dalından koparılmış bitkiler içeriyor. Kokteyllerde kullanılan taze malzemelerin bir kısmı, barın hemen arkasına kurulan mini bahçede üretiliyor.
 
image
 
Her gün akşamüstü 5’te açılan 5 Cocktails&More’da eğlence hafta sonları geç saatlere kadar devam ediyor. Swing hop ve jazzy house melodileriyle gece, ilerleyen saatlerde eski disko klasiklerinden geçerek nu disco’ya ulaşıyor.
 
Şeffaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 YANLIŞ STRATEJİ - Kadri Gürsel
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 VATANDAŞ VE MİLLETVEKİLLERİ AYRICALIĞI
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 YENİ NESİL SEÇMEN
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 KTHY YENİDEN HAYATA GEÇMELİ
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)

SİTE ANKET

KIBRIS'A GEZME YADA FARKLI AMAÇLI HİÇ GİTTİNİZ Mİ ?
EN ÇOK OKUNANLAR