Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LEFKOŞA'YA DEV DAMAT
LEFKOŞA'YA DEV DAMAT
Süleyman Orakçıoğlu “Bölgesinin turizm ve eğitim alanında en önemli merkezlerinden olan KKTC, göz ardı edilemeyecek bir pazar potansiyeline sahip. Gerek buradaki halkın gerekse turistlerin markalarımıza gösterdiği yoğun ilgi, bizi Flagship mağazamızı açmaya teşvik etti. KKTC’nin geleceğine inancımız tam”
6 Ocak 2019, 21:35
 
 
Damat, Tween ve D’S Damat markaları ile dünya moda perakendesindeki büyümesini ışık hızıyla sürdüren Orka Holding, aralık ayında mağaza açtığı ülkelere KKTC’yi de ekledi. Holding, başkent Lefkoşa’daki Damat-Tween Flagship ile KKTC’deki üçüncü ve en büyük mağazasını açtı. Başkentin en popüler caddesi Dereboyu’nda yer alan Damat- Tween Flagship, aynı zamanda ülkenin de en güzel mağazası olarak niteleniyor. 
 
Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, “Lefkoşa ile yurtdışındaki mağaza sayımız 180’e, toplam mağaza sayımız da 395’e ulaştı. 2019 yılında ana hedef pazarımız İtalya’da daha da büyüyecek ve çok yakında Roma ve Floransa ile birlikte satış noktalarımızı 30’a çıkaracağız. Bizim için gün, Avustralya’da başlayıp, Güney Amerika’da bitiyor. Üzerinde güneş batmayan bir marka olarak; Çin, Amerika, Kanada ve Hindistan’ı da yeni hedef pazarlar olarak belirledik” diye konuştu. 
 
image
 
Devişe Gazioğlu, Süleyman - Ahu Orakçıoğlu, Serpil Orakçıoğlu, Halidun Orakçıoğlu, Şendoğan Alageyik
 
Damat, Tween ve D’S Damat markaları ile dünya moda perakendesinde söz sahibi olan Orka Holding, yurtdışındaki mağazalar zincirine bir yenisini ekledi. Global yolculuğunu ışık hızıyla sürdüren Orka Holding, bu ay içinde mağaza açtığı İtalya’nın Sassari, Almanya’nın Mannheim, Rusya’nın St.Petersburg, Ermenistan’ın Erivan, Suudi Arabistan’ın Dammam, Irak’ın Bağdat ve Belçika’nın Gent şehirlerinin ardından, kardeş ülke Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) başkenti Lefkoşa’da da Damat-Tween Flagship mağazasını hizmete soktu.  
 
Holdingin Girne ve Mağusa’nın ardından açtığı üçüncü ve 650 metrekarelik alanıyla en büyük mağazası olma özelliği taşıyan Damat-Tween Flagship, aynı zamanda KKTC'nin de en güzel mağazası olarak niteleniyor.  
 
Damat-Tween Flagship mağazasının açılışına, Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Orka Holding Eş Başkanı Halidun Orakçıoğlu ve Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Koordinatör Osman Arar katıldı.
 
Şeffaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 İMAMOĞLU O YAYINA ÇIKMAMALI -S.Önkibar
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ İÇİN OYUNUZ KİME OY VERECEKSİNİZ ?
EN ÇOK OKUNANLAR