Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KKTC 2 FETÖ ÜYESİNİ İADE ETTİ
KKTC 2 FETÖ ÜYESİNİ İADE ETTİ
Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, FETÖ/PDY üyesi olmak suçundan yakalama kararı bulunan Y.Ç. ve A.A. dün akşam KKTC-Ercan Havalimanı'ndan alınarak adli makamlara teslim edildi. Kaynak: FETÖ Firarileri KKTC'de yakalandı
17 Şubat 2019, 14:01
 
KKTC yetkililierinin 2 FETÖ üyesini Türkiye’ye iade ettiği açıklandı.
 
Türkiye Emniyet Genel Müdürlüğü, FETÖ/PDY üyeliği suçundan haklarında yakalama kararı bulunan iki kişinin KKTC’den getirildiğini ve adli makamlara teslim edildiğini açıkladı.
 
TRT’nin haberine göre Türkiye Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, FETÖ/PDY üyesi olmak suçundan yakalama kararı bulunan Y.Ç. ve A.A. KKTC-Ercan Havalimanı’ndan alınarak adli makamlara teslim edildi.
 
Açıklamada, “Türk Polis Teşkilatı olarak vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla ülke genelindeki terörle mücadele faaliyetlerinin yanı sıra bölgesel ve uluslararası polis iş birliği faaliyetleri kapsamında yürütülen çalışmalarımızı yasal sınırlar içerisindeki görev, yetki ve sorumluluklarımıza bağlı kalarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tavizsiz bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz”ifadelerin de yer verildi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 DEFİLE VE PODYUMA VEDA MI ? Ertuğrul Özkök
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR