Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TANJU ÇOLAK GÖZALTINDA
TANJU ÇOLAK GÖZALTINDA
Eski milli futbolcu ve spor yorumcusu Tanju Çolak, Ankara merkezli bir organize suç örgütü soruşturması kapsamında gözaltına alındı. Çolak dışında 23 kişinin daha gözaltına alındığı ve bu sayının artabileceği bildirildi.
10 Haziran 2017, 15:11
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ile organize suç örgütü kurmak ve dolandırıcılık iddialarıyla ilgili Ankara Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Ankara merkezli olarak operasyon başlatıldı. Düzenlenen operasyonda milli futbolcu Tanju Çolak İstanbul’da gözaltına alındı. Operasyonda toplam 24 kişi gözaltına alınırken gözaltı sayısının artabileceği bildirildi.
 
TANJU ÇOLAK İSTANBUL’DA GÖZALTINA ALINDI
 
İstanbul Emniyeti'ne bağlı Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, sabah saatlerinde eski Milli Futbolcu Tanju Çolak'ın Beşiktaş'ta gözaltına aldı. Çolak'ın gözaltına alınmasına yönelik kararın Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından verildiği öğrenildi. Gözaltına alınan Çolak'ın Ankara'ya gönderildiği belirtildi.
 
DOLAR BOZDUR KAMPANYASINA İLK DESTEK VERENLERDENDİ
 
Tanju Çolak, geçtiğimiz yıl Aralık ayında, yükselen dolara karşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısıyla başlatılan ‘dolar bozdurma’ kampanyasına ilk destek veren isimlerden olmuştu. Samsunlu Çolak hemşerileri ile birlikte Kağıthane’deki bir döviz bürosunda gelerek 80 bin dolarını Türk lirasına çevirmişti. “Dolarla dalga geçmeye geldik. Dolar’ı yakmaya geldik. Samsunlular bugün ilk çıkışı yapmışlardır” diyen Tanju Çolak, herkesi dolarlarını bozdurmaya da çağırmıştı.

 


DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 REJİM DEĞİŞİRKEN
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 RUMLARI İYİ OKUMAK GEREKLİ
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 ABLALAR VE ABİLER İKTİDARI -Sami Özuslu
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 İSTANBUL'UN ÇALINAN, KAYIP DEĞERLERİ…
Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC
 '' HUKUKSUZ YASALAR '' ÜLKESİ
Merve Sarı Merve  Sarı
 HAYATI NASIL OKUMALIYIZ ?
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KIBRIS RUM KESİMİNE GİRDİM

SİTE ANKET

DÜNYA'DAKİ EN İYİ TÜRK FUTBOLCUSU KİM ?EN ÇOK OKUNANLAR