Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BU SİLAHLARI KİM DAĞITTI ?
 BU SİLAHLARI KİM DAĞITTI ?
AK Parti Düzce Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Aybek, sadece polis envanterinde bulunan MP5 marka otomatik silahla çektirdiği fotoğraf sosyal medyada infial uyandırdı.
15 Haziran 2017, 11:24

 

AK Parti Düzce Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Aybek, sadece polis envanterinde bulunan MP5 marka otomatik silahla çektirdiği fotoğraf sosyal medyada infial uyandırdı.image

BU SİLAHLARI KİMDEN TEMİN ETTİLER

15 Temmuz gecesi Ak Partlilere polis silah dağıttı iddiaları henüz bitmemişken Düzce'den bir fotoğraf karesi kortku yarattı.

Düzce'de AKP Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Aybek, sadece polis envanterinde bulunabilen MP5 marka makineli silah ile çektirip sosyal medya hesanından paylaştı.  Fotoğrafta, "Vur de vuralım, öl de ölelim. Reis meydanlar boş değil, emrin yeter" notu yer aldı.

CNN Türk konuyu haberleştirdi fotoğraf kaldırıldı ,fakat akıllarda bu silahlardan kimlere dağıtıldı ,amaç ne dedirtirtirken, sıradan insanlarda bir korku yarattı 

Kentte erkek kuaförü olan Aybek, MP5 makineli silah ile çektirdiği fotoğrafı sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabında paylaştı. Aybek, gelen tepkilerin ardından bu fotoğrafı sayfasından kaldırdı. 

image


DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 İSRAİL'İN ABD VESAYETİ
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 İSLAMCILARDA PANİK
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 REZA ZARRAB MARATONU ŞİMDİLİK BİTTİ
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 MASKELİ ELON MASK
Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC
 '' HUKUKSUZ YASALAR '' ÜLKESİ
Merve Sarı Merve  Sarı
 HAYATI NASIL OKUMALIYIZ ?
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KIBRIS RUM KESİMİNE GİRDİM

SİTE ANKET

DÜNYA'DAKİ EN İYİ TÜRK FUTBOLCUSU KİM ?EN ÇOK OKUNANLAR