Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BU SİLAHLARI KİM DAĞITTI ?
 BU SİLAHLARI KİM DAĞITTI ?
AK Parti Düzce Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Aybek, sadece polis envanterinde bulunan MP5 marka otomatik silahla çektirdiği fotoğraf sosyal medyada infial uyandırdı.
15 Haziran 2017, 11:24

 

AK Parti Düzce Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Aybek, sadece polis envanterinde bulunan MP5 marka otomatik silahla çektirdiği fotoğraf sosyal medyada infial uyandırdı.image

BU SİLAHLARI KİMDEN TEMİN ETTİLER

15 Temmuz gecesi Ak Partlilere polis silah dağıttı iddiaları henüz bitmemişken Düzce'den bir fotoğraf karesi kortku yarattı.

Düzce'de AKP Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Aybek, sadece polis envanterinde bulunabilen MP5 marka makineli silah ile çektirip sosyal medya hesanından paylaştı.  Fotoğrafta, "Vur de vuralım, öl de ölelim. Reis meydanlar boş değil, emrin yeter" notu yer aldı.

CNN Türk konuyu haberleştirdi fotoğraf kaldırıldı ,fakat akıllarda bu silahlardan kimlere dağıtıldı ,amaç ne dedirtirtirken, sıradan insanlarda bir korku yarattı 

Kentte erkek kuaförü olan Aybek, MP5 makineli silah ile çektirdiği fotoğrafı sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabında paylaştı. Aybek, gelen tepkilerin ardından bu fotoğrafı sayfasından kaldırdı. 

image


DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 35 MİLYAR TL. KİMLERE GİTTİ ? Çiğdem Toker
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 GELDİ ÇATTI SEÇİM
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SÖZLER VE YAZILAR
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 KABULLENMİŞ GÖZÜKMEK
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)

SİTE ANKET

TÜRKİYE SEÇİME GİDİYOR CUMHURBAŞKANI OYUN KİME ?EN ÇOK OKUNANLAR