Güzel ülkemiz için yazıyoruz - BU SİLAHLARI KİM DAĞITTI ? Şeffaf Gazete
http://www.seffafgazete.com/haberler/mix/30651/-bu-silahlari-kim-dagitti-

 

BU SİLAHLARI KİM DAĞITTI ?
 BU SİLAHLARI KİM DAĞITTI ?
AK Parti Düzce Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Aybek, sadece polis envanterinde bulunan MP5 marka otomatik silahla çektirdiği fotoğraf sosyal medyada infial uyandırdı.
15 Haziran 2017, 11:24

 

AK Parti Düzce Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Aybek, sadece polis envanterinde bulunan MP5 marka otomatik silahla çektirdiği fotoğraf sosyal medyada infial uyandırdı.image

BU SİLAHLARI KİMDEN TEMİN ETTİLER

15 Temmuz gecesi Ak Partlilere polis silah dağıttı iddiaları henüz bitmemişken Düzce'den bir fotoğraf karesi kortku yarattı.

Düzce'de AKP Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Aybek, sadece polis envanterinde bulunabilen MP5 marka makineli silah ile çektirip sosyal medya hesanından paylaştı.  Fotoğrafta, "Vur de vuralım, öl de ölelim. Reis meydanlar boş değil, emrin yeter" notu yer aldı.

CNN Türk konuyu haberleştirdi fotoğraf kaldırıldı ,fakat akıllarda bu silahlardan kimlere dağıtıldı ,amaç ne dedirtirtirken, sıradan insanlarda bir korku yarattı 

Kentte erkek kuaförü olan Aybek, MP5 makineli silah ile çektirdiği fotoğrafı sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabında paylaştı. Aybek, gelen tepkilerin ardından bu fotoğrafı sayfasından kaldırdı. 

image