Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KOVBOY ÖZENTİSİ BEKÇİLER AÇIĞA ALINDI
KOVBOY ÖZENTİSİ BEKÇİLER AÇIĞA ALINDI
İstanbul Beşiktaş’ta bir eğlence mekanında havaya ateş açılmasıyla ilgili 2 bekçi önce gözaltına, ardından da açığa alındı. Bekçilerin “Çav Bella” şarkısına tepki olarak ateş ettikleri iddia edildi. Ancak “Çav Bella” iddiasının gerçek olmadığı, iki bekçinin gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendikleri, alkolün etkisiyle denize doğru ateş ettikleri öğrenildi.
11 Temmuz 2019, 16:16
 
 
Beşiktaş, Bebek'te 3 gün önce saat 02.30 sıralarında duyulan silah sesi polisi harekete geçirdi.
 
Bir eğlence merkezinde yaşanan olayla ilgili İstanbul Emniyeti'ne bağlı Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Yapılan çalışmalarda silahla ateş eden şüpheliler T.K. ve M.Ö.A. gözaltına alındı. Yakalanan şüphelilerin çarşı ve mahalle bekçisi olduğu anlaşıldı.
 
Beşiktaş dışındaki bir ilçede görev yapan iki bekçinin akşam saatlerinde eğlenmek için mekana gittikleri öğrenildi. İkilinin alkol aldığı ve müşteriler çıktıktan sonra terasa çıktıkları öğrenildi. Güvenlik kamera kayıtlarının incelendiği ve iki bekçinin de denize doğru ateş ettiği öğrenildi.
 
AÇIĞA ALINDILAR
 
Bekçilerin “Çav Bella” şarkısına tepki olarak ateş ettikleri iddia edildi. Ancak bu iddianın doğru olmadığı belirtildi. İkilinin alkolün etkisiyle denize doğru ateş ettiği öne sürüldü.Gözaltına alınan şüpheliler hakkında adli ve idari işlem başlatıldı. İki bekçinin de olaydan 1 gün sonra açığa alındığı öğrenildi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 BİR GECEDE 300 MÜLTECİ - Fatih Çekirge
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR