Güzel ülkemiz için yazıyoruz - UMRE DÖNÜŞÜ VEFAT ETTİ ! Şeffaf Gazete
http://www.seffafgazete.com/haberler/mix/35435/umre-donusu-vefat-etti-

 

UMRE DÖNÜŞÜ VEFAT ETTİ !
UMRE DÖNÜŞÜ VEFAT ETTİ !
Esra Elönü'nün babası emekli imam Şaban Elönü, umre dönüşü bu sabah İstanbul Gaziosmanpaşa'daki evinde hayatını kaybetti.
15 Mart 2020, 19:09
 
Gazeteci Esra Elönü'nün babası emekli imam Şaban Elönü, umre dönüşü bu sabah İstanbul Gaziosmanpaşa'daki evinde hayatını kaybetti.
 
Gaziosmanpaşa Merkez Camii emekli imamlarından olan Şaban Elönü'nün evinde Sağlık Bakanlığı yetkilileri inceleme başlatırken ailenin de takibe alındığı öğrenildi.
 
KORONAVİRÜS ŞÜPHESİ
 
İstanbul'da yaşayan 62 yaşındaki Elönü'nün ölüm nedeni henüz tespit edilemezken koronavirüse bağlı olup olmadığı ya da başka bir rahatsızlıktan kaynaklandığı incelemelerden sonra belli olacak.
 
Elönü’nün umre dönüşü grip belirtileri olduğu bunun dışında bilinen bir rahatsızlığı olmadığı ifade edildi. Son olarak geçen hafta umreden dönen bir yolcuda virüs tespit edilmesi üzerine bu sabah umreden gelenler Ankara ve Konya’da öğrenci yurtlarında karantinaya alınmıştı.
 
 ESRA ELÖNÜ’DEN AÇIKLAMA
 
Esra Elönü sosyal medya hesabından babasının hayatını kaybetmesine ilişkin açıklamada bulundu.
 
 Elönü Twitter’da “İnna lillahi ve inna ileyhi raciun. Babamı Umreden döndüğü gece kaybettik . Rabbimin inşirahı için da ediyorum . Umre dönüşü olduğu için dostlarımdan Koranavirüs şüphesiyle ilgili çok soru alıyorum . Yapılan testlerin sonucu Negatiftir. Ölüm sebebi için Adli Tıp raporu bekliyorum” diye yazdı.