Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BOLU DAĞINDA HEYALAN ALARMI
BOLU DAĞINDA HEYALAN ALARMI
Bolu Dağı yol durumu, trafiğe çıkacak olan sürücülerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Yurdun bazı bölgelerinde sağanak yağış etkili olurken Bolu Dağı Tüneli çıkış kısmının 50 metre ilerisinde heyelan meydana geldi. Heyelan sonrası toprak tabakası yola inmezken, otoyolun İstanbul yönü de trafiğe kapatıldı
17 Kasım 2023, 11:12
 
Bölgede sabah saatlerinden itibaren etkili olan yağışın ardından otoyolun İstanbul istikameti Bolu Dağı Tüneli çıkışından yaklaşık 1 kilometre sonra yol kenarında ufak çapta akmalar meydana geldi.
 
Söz konusu alanda heyelan riski bulunduğunu belirleyen Karayolları ekipleri, Bolu Dağı Tüneli girişinden trafiği kapattı.
 
Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı Tüneli çıkışında meydana gelen heyelan nedeniyle otoyolun İstanbul yönü tedbir amacıyla ulaşıma kapandı. Güzergahta uzun araç kuyrukları oluşurken, sürücüler de D-100 karayoluna yönlendirildi. Heyelan sebebiyle Anadolu Otoyolu'nun İstanbul yönünü geçişinde son durum belli oldu. Yola çıkacak olan sürücüler de Karayolları Genel Müdürlüğü'nün Bolu Tüneli ile ilgili yaptığı açıklamalara odaklandı. 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Engin Ertem Engin Ertem
 GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE YENİ ARAYIŞ
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 BİR SÜLEYMAN SOYLU KLASİĞİ -Timur Soykan
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇÖMEZ'İN TEMİNATSIZ 700 MİLYON KREDİ İDDİASI
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 AİLE MAHKEMELERİNİN DİKKATİNE!
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 AKBELEN ORMANLARI VE PARİS İKLİM ANLAŞMASI
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI

SİTE ANKET

TÜRKİYE'DE EN BÜYÜK SORUN NEDİR ?
EN ÇOK OKUNANLAR