Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KENT LOKANTASI MODELİ YAYILIYOR
KENT LOKANTASI MODELİ YAYILIYOR
CHP'li Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Trabzon'a Kent Lokantası müjdesini veerdi. Tadilatı devam eden projeyinin açılışı için geri sayım başladı.
10 Mayıs 2024, 22:06
 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) öncülüğünde başlatılan ve büyük ilgi gören Kent Lokantaları uygulamasına Trabzon da katılıyor. 
 
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Türkiye'nin her tarafında faaliyete geçirilmesi istenen Kent Lokantaları için adım atan belediyeler olduğu öğrenildi.
 
CHP'li Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Trabzon'a yeni bir sosyal mekanın müjdesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Kent Lokantası'nın açılışı için geri sayım başladı.
 
Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya'nın vaatlerinden biri olan Kent Lokantası'nın açılacağı yer belli oldu. Kent Lokantası, Trabzon'un merkezi konumlarından biri olan Çömlekçi Yokuşu'na kurulacak.image
 
CHP'li Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Trabzon'a yeni bir sosyal mekanın müjdesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Kent Lokantası'nın açılışı için geri sayım başladı. Trabzon'un tarihine ve kültürüne uygun bir konseptle hizmet verecek olan bu lokanta, hem şehrin sakinleri hem de ziyaretçileri için keyifli bir buluşma noktası olacak.
 
Ahmet Kaya, sosyal medya hesabından yayınladığı gönderide, tadilat süreci devam eden bir fotoğraf ile birlikte, "Söz verdiğimiz gibi, çok yakında..." notuyla Kent Lokantası'nın yakın zamanda hizmete gireceğini duyurdu.
 
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya '' Sayın Genel Başkanımızın emeklilere verdiği söz vardı. 1.5 liraya çay içilecek mekan sözünü yerine getireceğiz. Bütün sözlerimizi yerine getireceğiz. Proje yaparak yola çıktık. Halkçı belediyeciliği göreceksiniz, güler yüz göreceksiniz. Bizlerde kibrin kırıntısını göremeyeceksiniz."
 
Trabzon'da Uygun Fiyatlı Yemek Hizmeti
Halen Meydan bölgesinde bir çorbanın 80 TL'den satıldığı Trabzon'da, Kent Lokantası'nda vatandaşlar 100 TL'ye 4 çeşit yemek yiyebilecekler. Ortahisar Belediyesi, ilk etapta 4 Kent Lokantası'nı hizmete açmayı planlıyor.
 
Başkan Ahmet Kaya, halkçı belediyecilik anlayışını yansıtan vaatlerinden birini daha yerine getiriyor.
Uygun fiyatlı yemek hizmeti sunacak olan Kent Lokantası, Trabzon halkının bütçesine katkı sağlayacak bir çözüm olarak öne çıkıyor.
Bu durumla birlikte, CHP'nin kontrolünde olan diğer belediyelerde de İstanbul'daki Kent Lokantası, Halk Kart ve Halk Süt gibi uygulamaların benimseneceği ifade edildi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Engin Ertem Engin Ertem
 ARAZİ YATIRIMI İÇİN DOĞRU VE YANLIŞLAR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KONUT ALMAK ŞİMDİ DAHA ZOR OLDU
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 TÖREHAN ÇİFTİ DOKUNULMAZLIK PEŞİNDE
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 AİLE MAHKEMELERİNİN DİKKATİNE!
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 AKBELEN ORMANLARI VE PARİS İKLİM ANLAŞMASI
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI

SİTE ANKET

TÜRKİYE'DE EN BÜYÜK SORUN NEDİR ?
EN ÇOK OKUNANLAR