Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KUYU 7 OPERASYONUNDA 33 GÖZALTI
KUYU 7 OPERASYONUNDA 33 GÖZALTI
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya İstanbul merkezli 2 ilde düzenlenen Kuyu-7 operasyonlarında Nusr-et restoranına saldıran ve elebaşılığını Volkan Reçber’in yaptığı organize suç örgütü üyesi 33 şüphelinin yakalandığını duyurdu.
6 Temmuz 2024, 13:01
 
Bakan Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabındaki açıklamasında, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün çalışmaları sonucu, İstanbul ve İzmir'de düzenlenen operasyonlarda elebaşılığını yurt dışında bulunan Volkan Reçber'in yaptığı organize suç örgütü üyesi 33 kişinin yakalandığını ifade etti.
 
 image
 
NUSR-ET’E SALDIRMIŞLARDI
Volkan Reçber ve çetesi adını daha önce Nusr-et restoranına yapılan saldırı ile duyurmuştu. Çeteye yönelik 27 Mart 2024’te de ‘Mahzen-22’ operasyonu düzenlenmiş ve restorana saldıran şahıs yakalanmıştı.
 
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, operasyonu “Organize suç örgütü elebaşı Barış Boyun’un (Yurt dışı firar), organize suç örgütü elebaşı Volkan Reçber’e (Yurt dışı firar) talimat vererek yaptırdığı, Beşiktaş’taki “Nusr-Et” isimli iş yerine yönelik silahlı saldırı eylemine karşı “MAHZEN-22” operasyonu düzenlendi” ifadeleri ile duyurmuştu.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 REZAN EPÖZDEMİR'DEN TARİHİ FLORYA UYARISI
Engin Ertem Engin Ertem
 ARAZİ YATIRIMI İÇİN DOĞRU VE YANLIŞLAR
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 AİLE MAHKEMELERİNİN DİKKATİNE!
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 AKBELEN ORMANLARI VE PARİS İKLİM ANLAŞMASI
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BİTMEYEN TUTKUDUR SEVENİNE BODRUM

SİTE ANKET

TÜRKİYE'DE EN BÜYÜK SORUN NEDİR ?
EN ÇOK OKUNANLAR