Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DEMET AKBAĞ'IN ÖDÜL TEPKİSİ
DEMET AKBAĞ'IN ÖDÜL TEPKİSİ
Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Altın Kelebek ödül töreninde En iyi komedi kadın oyuncu ödülünü Hande Erçel'in alması hatırlatılınca Demet Akbağ, açtı ağzını yumdu gözünü.
12 Aralık 2017, 14:14

 

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Altın Kelebek ödül töreninde En iyi komedi kadın oyuncu ödülünü Hande Erçel'in alması hatırlatılınca Demet Akbağ, açtı ağzını yumdu gözünü.

Demet Akbağ, Hande Erçel'in komedi dalında ödül almasına; “Ben artık bu tip şeyleri değerlendiremiyorum. TV dizileri de oyunculuk anlayışı da artık beni aştı. Ödül törenini izlemedim, bir fikrim de yok. Tuhaf bence de. Belki de bizi bir ara güldürmüştür biz fark etmemişizdir. Bu kişi komedi dizisi mi yapıyor? Ödül kategorilerinde türler de çok fazla oldu. Her şeye bir kategori çıktı.

O da bir türe girmiştir artık.

Bazı şeylere şaşırmamayı bir yaştan sonra anlıyorsunuz” derken günümüzde oyuncuların sadece güzelliklerine bakılıp tercih edildiği hakkında da; “Ben bir köşeye oturup izlemeyi düşünüyorum artık. Başa çıkılacak gibi değil çünkü. Bu tip şeyler biraz zamanı bekler. Zamanla kalıcı olmayı başarmak önemlidir. Adınız soyadınız söylendiğinde ne iş de yaptığınız söyleniyorsa o zaman durum ehemmiyetlidir. Ama tam tersi buna cevap verilemiyorsa insanın oturup düşünmesi lazım.

Güzel olduğu için bir takım işler yapan insanlar var o iş için güzellik gereklidir ama bu iş için yeteneğiniz önemlidir. Ama güzellik de bir yere kadar. Baka baka güzelden bir süre sonra herkes sıkılır.“ ifadelerini kullandı.

Mustafa Kızgınyürek


DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 DEVLET CİDDİYETİ İÇTE VE DIŞTA SARSILIRKEN
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 ABLALAR VE ABİLER İKTİDARI -Sami Özuslu
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 KKTC SEÇİMLERİNDEN ALDIĞIM MESAJ
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 İSTANBUL'UN ÇALINAN, KAYIP DEĞERLERİ…
Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC
 '' HUKUKSUZ YASALAR '' ÜLKESİ
Merve Sarı Merve  Sarı
 HAYATI NASIL OKUMALIYIZ ?
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KIBRIS RUM KESİMİNE GİRDİM

SİTE ANKET

DÜNYA'DAKİ EN İYİ TÜRK FUTBOLCUSU KİM ?EN ÇOK OKUNANLAR