Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KADINA ŞİDDET ÜNLÜ ÜNSÜZ TANIMIYOR
KADINA ŞİDDET ÜNLÜ ÜNSÜZ TANIMIYOR
Şarkıcı Sıla Gençoğlu, fiziksel şiddet gördüğünü iddia ettiği oyuncu sevgilisi Ahmet Kural'dan şikayetçi oldu. Mahkemeden Kural'ın 3 ay süresince kendisine yaklaşmamasına yönelik koruma kararı aldırdı.
4 Kasım 2018, 15:31

 

Şarkıcı  Gençoğlu,. Mahkemeden Kural'ın 3 ay süresince kendisine yaklaşmamasına yönelik koruma kararı aldırdı.

Ahmet Kural'ın avukatı Sibel Aydın, kamuoyunu yanıltıcı bilgi paylaşımlarının yapıldığını belirterek, "Manipülasyon içeren bilgilerin gerçekmiş gibi gündeme getirilmesi ile amacını aşan bir noktaya taşınmak istenmektedir" dedi

Ünlü popstar Sıla'nın kendisini darp eden oyuncu Ahmet Kural'la ilgili savcıya verdiği ifadeye ulaşıldı.. Sıla, o gece yaşananları bir bir anlatırken bir de yalanlamada bulundu.

Sıla, cumhuriyet savcısına verdiği ifadede Ahmet Kural’dan vücudunun çeşitli yerlerine yumruk, tekme ve tokat yemek üzere darp edildiğini söyledi. Kül tablası ile dayak yediği iddialarını ise yalanladı...

Sıla'nın savcıya verdiği ifadesinin en çarpıcı kısmı ise günlerdir kamuoyunda "kül tablası ile dayak yediği" bölümdü... Sıla, savcıya verdiği ifade bu iddiaları yalandı.
 
image
Ünlü şarkıcı Sıla darp olayından iki gün sonra özel bir hastaneden sağlık raporu aldı.
 
Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Nadir Arıcan, ‘Burada baş bölgesinde, yüzde, kollarda ve bacaklarda birtakım yaralanmalar tanımlanmış. raporlar çerçevesinde çok net sürüklenmiş ya da sürüklenmemiş demek çok doğru değil.’ dedi.
 
İddiaların hedefindeki oyuncu Ahmet Kural da Pazartesi günü savcının karşısına çıkacak ve Sıla'ya uyguladığı şiddet ile ilgili ifade verecek.
 
Sıla'nın ifadesi şöyle:
 
'KÜL TABLASINI KALDIRDIĞINI GÖRDÜM FAKAT BANA ATMAYA YELTENMEDİ'
 
- Ahmet Kural beni hem dövdü hem de ölümle tehdit etti. Birlikte konuşuyor iken konuşma bir anda tartışmaya döndü. Bu sırada vücudumun çeşitli yerlerine yumruk, tekme ve tokat atmak suretiyle beni darp etti. Beni darp ettiği sırada kül tablası veya herhangi bir cisim kullanmadı. Sadece bir ara kül tablasını kaldırdığını gördüm fakat bana atmaya yeltenmedi. Ama elinde kül tablası bulunduğu sırada git buradan seni öldürürüm şeklinde tehditlerde bulunuyordu.
 
— Aynı zamanda şu an telaffuz etmek istemediğim sözler söyleyerek hakaret ediyordu. Yine bir ara seni, öldüreceğim dedi. Ben bir şekilde ikametten çıktım ve kendi şoförümü çağırdım.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 KAZDAĞLARI RANT GERÇEĞİ -İsmail Ören
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR