Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BOŞANMADAN ÖNEMLİ SORUNLARIM VAR
BOŞANMADAN ÖNEMLİ SORUNLARIM VAR
Sürekli boşanacakları gündemde olan, konuyla alakalı iddiaları yalanlayan fakat 2,5 yıldır farklı ülkelerde yaşayan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan yeni yıla da ayrı girdi.
6 Ocak 2019, 21:59
 
Sürekli boşanacakları gündemde olan, konuyla alakalı zaman zaman yalanlayan fakat 2,5 yıldır farklı ülkelerde olmaları ile kafa karıştıran Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan yeni yıla da ayrı giriyor. Konserlerine devam eden ve hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Serdar Ortaç, konser öncesinde muhabirlerin sorularını yanıtladı. Ünlü popçu yağan yağmura rağmen şarkı söylemeye devam etti.
 
Serdar Ortaç Boşanma İddiaları İle İlgili  Konuştu!
 
Eşi Chloe Loughnan ile yeni yıla ayrı gireceklerini sözlerine ekleyen Ortaç, uzun zamandır görüşemedikleri sorusuna “İrlanda’daki eşim Chloe yılbaşında benimle olmayacak. Ama Chloe’den önemli dertlerim var. O da kardeşimin sağlığı” dedi. Haklarında sürekli boşanacakları konuşulan çift zaman zaman bunların yalan olduğunu söylüyor fakat ayrı durumları tekrar haberlere neden oluyor. Amerika’da motosiklet kazası geçiren Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan’ın tedavisi ise yurt dışında devam ediyor.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 İMAMOĞLU O YAYINA ÇIKMAMALI -S.Önkibar
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ İÇİN OYUNUZ KİME OY VERECEKSİNİZ ?
EN ÇOK OKUNANLAR