Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TESCİLLİ GÜZEL YAŞAMINI YİTİRDİ
TESCİLLİ GÜZEL YAŞAMINI YİTİRDİ
22 yıl önce katıldığı güzellik yarışmasında Türkiye 3’üncüsü seçilen Nilay Ceylan Çatalca’da yaşadığı evinde vefat etti. Ceylan'ın cenazesi vasiyeti üzerine babasının yanına defnedildi.
10 Mayıs 2019, 09:56
 
22 yıl önce katıldığı güzellik yarışmasında 3. seçilmesiyle tanıdığımız Nilay Ceylan, vasiyeti üzerine babasının yanına defnedildi. 
 
Sakin bir yaşam seçmişti
 
1997 yılında, 20 yaşındayken Türkiye 3. Güzeli seçilmesiyle renkli bir dünya ile tanışan Nilay Ceylan, sakin bir hayatı tercih etmişti. Annesiyle Çatalca Ormanlı köyünde yaşayan ve tasarladığı takıları internet üzerinden satarak geçimini sağlayan Ceylan, kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.
 
image
 
Ceylan'ın odasına giren annesi, kızının cansız bedeniyle karşılaştı. 
 
Eski Türkiye güzelinin cenazesi dün köy camisinde kılınan cenaze namazının ardından vasiyeti üzere babasının yanına defnedildi. 
 
Ormanlı köyünde Ceylan’ı tanıyan komşularından bir esnaf, “Kendisini tanıyordum müşterimdi. Arada bir ekmek alıyordu buradan mezarlığa gidiyordu. Görüşmüşlüğümüz vardı, iyi insandı. Mezarlığı babasının yanında" dedi. 
 
Bir başka esnaf ise, “Kendi halinde normal bir insandı babasının mezarına gidip gelirdi. Dükkana alışverişe gelirdi. Yaklaşık 1 senedir burada yaşıyordu annesiyle birlikte” diye konuştu. 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 KAZDAĞLARI RANT GERÇEĞİ -İsmail Ören
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR