Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SPOR SPİKERLERİ FENA KAPIŞTI
SPOR SPİKERLERİ FENA KAPIŞTI
Beşiktaş TV'nin eski spikeri Selen Yakıcı ile Galatasaray'ın TV'nin eski spikeri Nazlı Öztürk, sosyal medyada birbirine girdi.
13 Mayıs 2019, 19:23
 
 
Türkiye'nin iki önemli takımı Beşiktaş ve Galatasaray sahada verdikleri mücadelelerine spikerleri de dahil oldu. GS TV sunucusu Nazlı Öztürk ile BJK TV sunucusu Selen Yakıcı sosyal medyada birbirine girdi.
 
BİRBİRİNE GİRDİLER
 
BJK TV sunucusu Selen Yakıcı, "Şikeci Galatasaray. Mayıslar sizin değil, hakemler sizin." şeklinde bir tweet atınca ortalık birden karıştı.
 
GS TV sunucusu Nazlı Öztürk "Selen şikeci diye ithamda bulunduğun kulübün kanalında çalışmak için takla attığın günleri çabuk unutmuşsun, ben hatırlatayım dedim. Galatasaray büyük taştır dikkat et altında kalma." diyerek sitem etti. Karşılıklı cevapların ardından ikilinin arasındaki gerginlik iyice tırmandı.
 
image
 
ARDA TURAN'LA ESKİ İLİŞKİSİNE GÖNDERME YAPTI
 
Yakıcı, Öztürk'ün görevine Arda Turan ile ilişkisi vasıtasıyla girdiğini belirterek "Ben kendi çabamla ekmek parası kazanmak için çalışmaya geldiğim kanalınızda takla atarken sen de kimin vasıtasıyla girdiğini unutma" dedi. Yakıcı, aynı zamanda Öztürk ve Turan'ın eski fotoğraflarını da ifşa etti.
BJK TV eski sunucusu Selen Yakıcı, geçtiğimiz yıllarda şarkıcı Nihat Doğan ile birlikteydi.
 
"KENAR MAHALLE KAVGASI"
 
Bunun üzerine cevap veren Öztürk ise, "Ben seni kalite kokan eski ilişkisinden vurmaya çalışmayacağım merak etme. Oralara inemem. Kenar mahalle kavganı bu tarz benim türü yarışmalarda yaparsın hadi canım" şeklinde konuştu.
 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 KAZDAĞLARI RANT GERÇEĞİ -İsmail Ören
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR