Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ENES BATUR KIBRISLI TULU İLE EVLENDİ
ENES BATUR KIBRISLI TULU İLE EVLENDİ
Ünlü fenomen Enes Batur günler öncesinden evleneceğini duyurmuş, nikah davetiyelerini bastırmış ve yakın çevresine dağıtmıştı. Herkes yaşananları Enes Batur’un evlilik oyunu sanarken 21 yaşındaki Batur nikah masasında ‘evet’ dediği videoyu paylaştı
23 Mayıs 2019, 11:15
 
Sosyal medya fenomeni Enes Batur evlendi.
 
Geçtiğimiz günlerde düğün davetiyesine paylaşarak evleneceğini duyuran sosyal medya fenomeni Enes Batur, Tulu Bacı ile nikah masasına oturdu.
 
Ünlü Toutuber Enes Batur'un evlendiğine sevenleri inanmadı. Yakında yeni filmi vizyona girecek olan Batur'un bu hamlesinin reklam amaçlı olduğu iddia edilmesine rağmen düğün gibi Türk geleneğinin çok ciddi bir olgusu olması olayın kurgu olamayacağını işaret ediyor.
 
image
 
Enes Batur geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından evleneceğini duyurmuştu. Herkes Enes Batur'un yeni filminin çekimleri için reklam yaptığını düşünürken bu akşam Tulu Bacı ile dünyaevine girdi.Önceki akşam gerçekleşen törenle dünyaevine giren düğün fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.
 
Kıbrıslı bir ailenin kızı olan Tulu Baci, İstanbul Üniversitesi Konservatuar bölümünde öğrenimini sürdürmekte.
 
image
 
TULU BACI KİMDİR?
Sosyal medya fenomeni Enes Batur’un sevgilisi Tulu Baci, 8 Nisan 1999 Kıbrıs doğumludur. Annesinin adı Denisa babasının adı ise Cem Bacı’dır. İstanbul Üniversitesi Konservatuar bölümünde öğrenimini sürdürmektedir.
 
Şeffaf Gazete.com
 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 DEFİLE VE PODYUMA VEDA MI ? Ertuğrul Özkök
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR