Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DOĞU ÇOCUKLARIN EĞİTİMİ İÇİN DEFİLE
 DOĞU ÇOCUKLARIN EĞİTİMİ İÇİN DEFİLE
Doğu ve Güneydoğu da maddi olanaksızlıklar ve olumsuz iklim şartları altında eğitimlerini sürdürmeye öğrencilerin Batı’ da ki akranlarıyla aynı değerde eğitim alabilmelerine destek olabilmek için tasarımcı Mehmet Köymen başkanlığında kurulmuş olan 'Bir Demet Umut Derneği' iftar daveti verdi.
26 Mayıs 2019, 15:58
 
Doğu ve Güneydoğu da maddi olanaksızlıklar ve olumsuz iklim şartları altında eğitimlerini sürdürmeye çalışan ilk ve orta öğretim öğrencilerin Batı’ da ki akranlarıyla aynı değerde eğitim alabilmelerine destek olabilmek için defile gerçekleşti.
 
image
 
Tasarımcı Mehmet Köymen başkanlığında kurulmuş olan 'Bir Demet Umut Derneği' Shangri-la Bosphorus Hotel' de Yücesoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Yücesoy ve Türkan Özdemir sponsorluğunda iftar daveti verdi.
 
image
 
Gece başlangıcında konuşma yapan Dernek Başkanı Mehmet Köymen “ Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı çocuklarımızın daha iyi bir eğitim almalarına destek olmak için çabamız” dedi.
 
Davete aralarında Canan İmer, İnci Gazioğlu, Türkan Sabancı gibi cemiyet hayatının bir çok ünlü ismi katıldı.
 
9 ay önce kurulan ve çok kısa sürede çok büyük yol katettiklerini sözlerine ekleyen Köymen bu geceden elde edilen gelirinde “Doğuda 1000 Çocuk '' projesine aktarılacağını sözlerine ekledi.image
 
Geceye Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli ile katılan Yücesoy Şirketler Grubu sahibi Yusuf Yücesoy açık artırma ile satışa çıkan Türker Güneşoğlu imzalı tabloyu satın aldı.
 
Gecede ayrıca Asil Çağıl koreografisi ile Türkiye’nin ünlü modelleri Mehmet Köymen 2019 İlkbahar-Yaz Haure Couture Koleksiyonundan bir bölüm sundular.
 
Şefaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 İMAMOĞLU O YAYINA ÇIKMAMALI -S.Önkibar
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ İÇİN OYUNUZ KİME OY VERECEKSİNİZ ?
EN ÇOK OKUNANLAR