Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MİLYONER FENOMEN BAŞKANLIĞA ADAY !
MİLYONER FENOMEN BAŞKANLIĞA ADAY !
Ünlü rap şarkıcısı Kanye West’in ardından sosyal medya fenomeni Dan Bilzerian da 2024 ABD başkanlık seçimleri için adaylığını açıkladı.
12 Kasım 2019, 22:29
 
 
 
Lüks ve gösterişli hayatıyla bilinen sosyal medya fenomeni Dan Bilzerian, Kanye West’e karşı adaylık yarışına gireceğini söyledi.
 
38 yaşındaki Bilzerian, bir etkinlikte gazetecilere Kanye West’in başkan adayı olduğunu açıklamasıyla ilgili yorum yaparken, Kanye West’in Hillary Clinton’dan daha iyi olacağını söyledikten sonra kendisinin de aday olacağını duyurdu.
 
Zira Bilzerian, 2015'te de başkanlık seçiminde aday olacağını açıklamış ve bir reklam afişi bile yayımlamıştı. Ancak kısa süre sonra çekilmişti.
 
Bilzerian, daha önce ABD Başkanı Donald Trump ile çekilen bir fotoğrafını paylaşarak,  “Zayıflatılmış bir siyasi doğruluk çağında, filtrelenmemiş kalan insanlara saygı göstermek zorundasınız” yorumuyla Trump hayranlığını gözler önüne sermişti.
 
image
 
'Instagram'ın PLay Boy Kralı' olarak nam salan, Instagram’da yayımladığı ultra lüks hayatıyla dikkat çeken Dan Bilzerian’ın aslında ne iş yaptığı tam olarak bilinmese de bir poker oyuncusu olduğu ve bu sayede büyük kazanç elde ettiği tahmin ediliyor.
 
​Bir poker analisti olan Doug Polk, Dan Bilzerian hakkında çarpıcı bir iddiada bulunmuş, ünlü fenomenin poker oynama tarzının asla ona milyonlar kazandıracak kadar iyi olmadığını ileri sürerek Youtube'da bu konuda bir video yayınlamıştı.
 
Polk, "Dan Bilzerian, poker sayesinde milyonlar kazandığını söylüyor" diye başladığı iddiasını şöyle sürdürmüştü:
 
"Bilzerian'ın babası zamanında milyonlarca dolar kazandı. Baba Bilzerian 1980'li yıllarda cezaevine girdi ve 50- 60 milyon ceza ödemek zorunda kaldı. Ama bunun sadece birkaç milyonunu ödedi. Paranın geri kalanı kayıp ve nereye gittiği bilinmiyor. Hepsinin de ötesinde onun çok iyi poker oynadığını söyleyemem."

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 KORONAVİRÜS'ÜN VERGİLERE ETKİSİ
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR