Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ŞENER İÇİN EVLİLİK SİNYALİ
ŞENER İÇİN EVLİLİK SİNYALİ
Bu sezon Galatasaray'a transfer olan Şener Özbayraklı, sevgilisi Şilan Makal ile evlilik kararı aldı. Daha önce Bursaspor ve Fenerbahçe formaları da giyen milli futbolcu, Şilan Makal ile memleketi Artvin'in Borçka ilçesinde kır düğünü ile hayatını birleştirecek
22 Kasım 2019, 18:37
 
 
'Yeni Gelin' dizisinin oyuncusu Şilan Makal evlenme kararı aldığı futbolcu sevgilisiyle ilk kez fotoğraf paylaştı. Geçen yıl Fenerbahçe forması giyen, bu sezon başında Galatasaray'a transferi gerçekleşen Şener Özbayraklı ve oyuncu Şilan Makal 4 yıldır, sessiz sedasız aşk yaşıyordu.
 
 FOTOĞRAF PAYLAŞTI
 
Şilan Makal ve Şener Özbayraklı çiftinden sürpriz bir karar geldi. Aşklarını gözlerden uzak yaşayan çift evleniyor. Evlilik haberinin ardından Şilan Makal sevgilisiyle ilk kez fotoğraf paylaştı.image
 
Daha önce Bursaspor ve Fenerbahçe formaları da giyen milli futbolcu, Şilan Makal ile memleketi Artvin'de evlenmeye karar verdi.
 
Önümüzdeki yaz Borçka İlçesi'nde sade kır düğünüyle birlikteliklerini taçlandıracak olan çiftten Makal, önceki gün erkek arkadaşıyla ilk kez birlikte çekilmiş karesini paylaştı.
 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 KORONAVİRÜS'ÜN VERGİLERE ETKİSİ
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR