Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UKRAYNA GÜZELİNE VİZE ŞOKU
UKRAYNA GÜZELİNE VİZE ŞOKU
Kainat Güzellik Yarışması'nın Ukraynalı temsilcisi Anastasiya Subbota’ya vize verilmedi. Vize sorununun çözülmemesi halinde Ukrayna Güzeli, bu yılki yarışmada yer alamayabilir.
8 Aralık 2019, 21:16
 
Ukraynalı güzel Anastasiya Subbota’nın 27 Kasım’da, Kainat Güzeli yarışmasının finalinin hazırlıkları için ABD’nin Atlanta kentine gitmesi gerekiyordu 8 Aralık’taki yarışmada Subbota olmayabilir. Zira ABD’nin Ukrayna Büyükelçiliği, 26 yaşındaki güzele vize vermedi.
 
image
 
Yarışmanın Ukrayna temsilcisi 14 yıldır seçilmesine rağmen, böyle bir durum ilk kez yaşanıyor.
 
Ukrayna Kainat Güzeli yarışmasının organizasyon komitesi başkanı Anna Filimonova, Büyükelçi William Tylor’a açık mektup yazarak “Subbota vize işlemleri için gerekli tüm belgeleri ve kanıtları sundu. Ancak bir açıklama yapılmadan vize başvurusu reddedildi” ifadelerini kullandı.
image
 
Büyükelçiliğin konuyla bizzat ilgilenip vize merkezinin kararının olumlu yönde değişmesini umduklarını belirten Filimonova, aksi takdirde Ukrayna’nın bu yıl Kainat Güzeli yarışmasına katılamayacağını kaydetti.
 
Filimonova, kararın arkasında vize işlemleriyle ilgilenen personelin çok yoğun olması dışında başka nedenlerden kaynaklı olmamasını umduğunu da ifade etti.
 
Kainat Güzeli 2019 yarışması 28 Kasım-8 Aralık tarihlerinde Atlanta’da düzenlenecek.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 KORONAVİRÜS'ÜN VERGİLERE ETKİSİ
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR