Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AHU AYSAL'IN BOĞAZ SEFASI BİTTİ
AHU AYSAL'IN BOĞAZ SEFASI BİTTİ
Ahu Aysal Kerimoğlu, 2006 yılında açtığı, dünyaca ünlü onlarca ismi ağırladığı ve kendisinin de yaşadığı oteli Hotel Les Ottomans'tan çıkmak zorunda kaldı.
14 Aralık 2019, 23:12
 
 
İstanbul Boğazı'nın en güçel otellerinden biri olan Hotel Les Ottomans'ı işleten Ahu Aysal Kerimoğlu yaşanan mali sıkıntılar nedeniyle oteli boşaltmak zornuda kaldı.
 
Ahu Hanım, 32 yıl evli kaldığı ve Ocak 2008'de boşandığı Ünal Aysal'ın işleri kötü gidince, kredi alabilmesi için otelini ona devretmişti. Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, bugünkü yazısında son gemlişmeleri kaleme aldı.
 
Cankurt yazısında şu detaylara yer verdi:
 
"Maalesef işler, Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal için iyi gitmedi. Alacaklı bir banka, 440 milyon lira muhammen bedelle otelin icradan satışını istedi. Ancak satışa kısa bir süre kala Ünal Aysal, otel için konkordato isteyince otel yönetimine kayyum atandı.
Kayyum atanmasıyla birlikte Ahu Aysal Kerimoğlu da hem işi, hem de evi olan Hotel Les Ottomans'tan taşındı.image
 
Bunu duyunca Ahu Hanım'ı aradım.
 
Her zamanki pozitif enerjisiyle telefonu açan Ahu Hanım; "Allah sağlık versin Bülent'ciğim; gerisi boş. Ünal da böyle olsun istemezdi. Hangi kadın benim yaptığımı yapar bilmem ama bugün olsa yine hiç düşünmeden oteli Ünal'a verirdim" dedi. Kendisinin olan Baltalimanı'ndaki eve taşındığını söyleyen Ahu Hanım'a, yeni yuvasında sağlıklı bir yaşam diliyorum."

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 KORONAVİRÜS'ÜN VERGİLERE ETKİSİ
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR