Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ROMAN DANSÇILAR ANADOLU ATEŞİ YAKACAK
ROMAN DANSÇILAR ANADOLU ATEŞİ YAKACAK
Türkiye’de ve dünyada markalaşmış dans topluluğu Anadolu Ateşi, ‘Romanlarla Dans’ projesi kapsamında 100 Roman dansçı seçecek. Sanat Yönetmenliğini Mustafa Erdoğan’ın yaptığı, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin de desteklediği projede seçmelerin yanı sıra Romanlara dans eğitimleri de verilecek.
29 Haziran 2020, 22:30
 
Geçtiğimiz yıllarda 'Dans Romanlarla Buluşuyor' projesi kapsamında birçok Roman gencin ücretsiz dans eğitimi almasına fırsat tanıyan Anadolu Ateşi, bu kez İzmir'e geldi.
 
100 ROMAN DANSÇI SEÇİLECEK
 
Anadolu Ateşi 'Romanlarla Dans' başlığıyla duyurulan ilanda, Türkiye'de ve dünyada markalaşmış dans topluluğu olan Anadolu Ateşi'nin, geleceğin 100 Roman dansçısını aradığı belirtildi. 1-5 Temmuz tarihlerinde saat 13.00 ile 18.00 saatleri arasında Westpark Outlet AVM'de gerçekleştirilecek olan seçmelerde, roman dansçıların sahne performanslarının değerlen-dirileceği öğrenildi.
 
image
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin de desteklediği proje kapsamında 100 roman dansçının seçileceği, seçmelerin yanı sıra da dans konusunda eğitimler de verileceği bildirildi.
 
Anadolu Ateşi markasını yara-tan Mustafa Erdoğan'ın bu projeyi de bizzat yöneteceği gelen bilgiler arasında.
 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 DEFİLE VE PODYUMA VEDA MI ? Ertuğrul Özkök
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SAĞLIKLI GÜÇLÜ TOPLUM
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BAŞBAKAN TATAR'A İTİBAR SUİKASTI

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR