Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
YALI SATIŞI SON ANDA DURDURULDU
YALI SATIŞI SON ANDA DURDURULDU
Cuma günü görülen davanın son duruşmasında kaybeden taraf Feryal Gülman oldu.
14 Ekim 2020, 20:41
 
Feryal Gülman 'Kara Para Aşk' dizisiyle ünü Ortadoğu'ya kadar ulaşmış dillere destan yalısını 245 milyon TL'ye satılığa çıkarmış, eski eşi Kemal Gülman'ın mahkemeye başvurmasıyla satış durdurulmuştu. Cuma günü görülen davanın son duruşmasında kaybeden taraf Feryal Gülman oldu.
 
1978 yılında Kemal Gülman tarafından kurulan Bebek Turizm A.Ş. firması adına alınan yalının evlilik sürecinde yüzde 52 hissesi Feryal Gülman'a, yüzde 48 hissesi de oğlu Aslan Kemal Gülman'a devir etti. Kemal Gülman, böylece eski eşini de yalının ortağı yapmıştı.
 
TEMİNATI ÖDEDİ
Feryal Gülman, Bebek'te bulunan bu değerli yalıyı satılığa çıkarınca, Kemal Gülman, dava açarak, müşterek çocuk Aslan Kemal'e verdiği yüzde 48 hissenin kendisine iade edilmesi gerektiğini belertmiş ve kendi adına tescil edilmesini talep etmişti. Kemal Gülman'ın açtığı bu davada, mahkeme, dava konusu yüzde 48 hissenin üçüncü kişilere devir ve temlikinin önlenmesi için yüzde 15 teminat karşılığında tedbir kararı verdi. Eski eşinin yalı satışına engel olması için mahkemenin belirttiği teminatı yatıran Kemal Gülman, böylelikle Feryal Gülman'ın yalıyı satma düşüncesini ortadan kaldırmış oldu.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 OFİS DÖNEMİ BİTTİ Mİ ? A.Nazmiye Uça
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 KÜRESEL ISINMA VE KÜRESEL İSYAN
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 FARKLILIKLARI İLE GÜNEY KORE
Engin Ertem Engin Ertem
 GÜVENLİ TATİL ROTASI 'KIBRIS ''
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ŞÖHRET

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR