Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CADILAR PARTİSİ ÖZÜRÜ
CADILAR PARTİSİ ÖZÜRÜ
Geçtiğimiz haftalarda lüks yalısında Cadılar Bayramı partisi veren Feryal Gülman'ın oğlu Aslan Gülman, duyarsızca bir parti yaptıklarını söyleyerek kamuoyundan özür diledi.
17 Kasım 2020, 15:11
 
 
Geçtiğimiz haftalarda Bebek’teki 250 milyon lira değerindeki lüks yalısında Cadılar bayramı partisi veren Feryal Gülman'ın oğlu Aslan Gülman önceki akşam Ulus'taki bir mekanda kız arkadaşıyla objektiflere yansıdı. Baş başa romantik bir akşam yemeği yiyen çiftin keyfi yerindeydi.
 
Çıkışta art arda patlayan flaşlar karşısında Aslan Gülman, eliyle yüzünü saklamaya çalıştı. Babası Kemal Gülman ve annesi Feryal Gülman’ın arasında devam eden 250 milyon liralık yalı davasında yaklaşık 200 kişilik koronavirüs önlemlerine dikkat edilmeyerek mesafesiz ve maskesiz Halloween partisi veren Aslan Gülman, duyarsızca bir parti yaptıklarını ve kamuoyundan özür dilediğini söyledi.
 
Aslan Gülman, “Geçliğimize vermenizi diliyorum. Kamuoyundan da özür diliyorum. Çok kötü bir zamanda duyarsızca bir parti yaptık. Kamuoyundan da özür diliyorum rahatsız olan herkesten özür diliyorum kusura bakmayın lütfen” dedi. Geçtiğimiz hafta annesi Feryal Gülman, oğlu Aslan’ın verdiği parti hakkında, “Oğlumun adının böyle olaylarla anılması üzücü bir durum. Konu basına yansıdığı gibi değil, beni zaten cemiyet hayatından iyi tanırlar. Öyle biri değiliz. Biliyorsunuz o evi kullanmıyoruz biz zaten uzun süredir” demişti.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 DEPREM DEĞİL RANT ÖLDÜRÜR -Özge Güneş
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 GRİP AŞISI KRİZİ ACİL ÇÖZÜLMELİ
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 KÜRESEL ISINMA VE KÜRESEL İSYAN
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 FARKLILIKLARI İLE GÜNEY KORE
Engin Ertem Engin Ertem
 GÜVENLİ TATİL ROTASI 'KIBRIS ''

SİTE ANKET

''YILIN TARAFTARI '' HANGİ TAKIMIN TARAFTARIDIR OYUN KİME?EN ÇOK OKUNANLAR

script>