Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MUSTAFA CECELİ CEZADAN KURTULDU!
MUSTAFA CECELİ CEZADAN KURTULDU!
Şarkıcı Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ve yine şarkıcı olan İntizar arasındaki uygunsuz ilişkiyi kanıtlayan mahrem görüntüleri internete sızdıran kişi için istenen ceza belli oldu.
3 Nisan 2021, 08:55
 
Şarkıcı İntizar ile Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik, avukatları Emek Emre aracılığıyla Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak uygunsuz ve mahrem görüntülerinin ifşa edildiğini iddia etmiş, Mustafa Ceceli ile teknik servis müdürü Alper G’den şikâyetçi olmuştu.
 
Savcılık, Mustafa Ceceli’ye delil yetersizliğinden takipsizlik kararı verdi.
 
Evin güvenlik kamera sistemleriyle ilgilenen teknik servis müdürü Alper G’nin ise belirlenmeyen zamanlarda kamera ve internet dolaşımındaki aksaklık nedeniyle Sinem Gedik’in daveti üzerine eve geldiği, medyaya servis edilen İntizar Aslan ile Sinem Gedik’e ait görüntülerin, sözkonusu evin misafir odasında kayda alındığı tespit edildi.
 
Savcılık tarafından yapılan incelemede, uygunsuz görüntülerin Mustafa Ceceli’ye Rusya tabanlı bir internet sitesine ait e-posta adresinden Alper G tarafından gönderildiği tespit edildi.
image
 
İki yıldır devam eden davanın karar duruşmasına müşteki İntizar Aslan ile Sinem Gedik’in avukatı Emek Emre ve şüpheli Alper G ile avukatı Bilal Dağtekin katıldı.
 
Duruşmada söz alan avukat Emek Emre, uğradıkları zararın dikkate alınarak sanık Alper G’nin en üst cezadan cezalandırılmasını talep etti. Sanık Alper G. de beraatini istedi. Kararını açıklayan mahkeme, sanık Alper G’nin İntizar Aslan ve Sinem Gedik’e yönelik olarak özel hayatın gizliliğini ihlal ve kişilerin özel hayatına ilişkin görüntüleri ve sesleri hukuka aykırı olarak ifşa etmek suçlarından 7 yıl 3 ay 15 gün hapisle cezalandırılmasına karar verdi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 OSMANLI ELALEME SATTI - Yılmaz Özdil
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 EV- OFİS HAYATIN YÜKSELEN GERÇEĞİ OLDU
Engin Ertem Engin Ertem
 YATIRIMDA YENİ TREND KIRSAL ARAZİLER
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 BODRUM KÜLLİYE DEĞİL HASTANE BEKLİYOR
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 FARKLILIKLARI İLE GÜNEY KORE

SİTE ANKET

''YILIN TARAFTARI '' HANGİ TAKIMIN TARAFTARIDIR OYUN KİME?EN ÇOK OKUNANLAR