Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
THY '' BARBIE MARGOT '' İLE UÇACAK
THY '' BARBIE MARGOT ''  İLE UÇACAK
THY Yönetim Kurulu Başkanı Bolat, yaptığı açıklamada, "15-25 Mart 2024 tarihleri arasında da Avustralya’ya uçmaya başlıyoruz. Şimdi Avustralyalı oyuncu Margot Robbie ile görüşüyoruz
5 Aralık 2023, 16:58
 
Türk Hava Yolları  Avustralya seferlerini tanıtmak amacıyla Hollywood'un ünlü yıldızı Margot Robbie ile iş birliği yapma kararı aldı.
 
THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, yaptığı açıklamada, "15-25 Mart 2024 tarihleri arasında da Avustralya’ya uçmaya başlıyoruz. Şimdi Avustralyalı oyuncu Margot Robbie ile görüşüyoruz. Onu uçuştan bir hafta önce getirip Göbeklitepe gibi birçok yeri gezdirmeyi planlıyoruz. Avustralya uçuşu aktarmalı olacak. Buradan 10 saat Singapur’a, oradan da 7 saat Avustralya’ya gidilecek" dedi.image
 
Margot Robbie'nin THY'nin yeni reklam yüzü olması, şirketin uluslararası pazardaki varlığını güçlendirmek ve Avustralya rotasına dikkat çekmek adına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Güzel oyuncu, küresel düzeyde tanınan bir isim olmasıyla birlikte, Türk Hava Yolları'nın imajını güçlendirecek bir etki yaratabilir.
 
Bu stratejik iş birliği kapsamında Margot Robbie'nin, Avustralya uçuşlarının öncesinde Türkiye'yi ziyaret ederek Göbeklitepe gibi önemli turistik bölgeleri gezecek olması, sadece bir seyahat reklamı ötesinde kültürel ve turistik bir tanıtım hamlesi olarak öne çıkıyor. Bu durum, Türk Hava Yolları'nın sadece bir ulaşım şirketi olarak değil, aynı zamanda destinasyonları tanıtan bir marka olarak konumlanma stratejisinin bir parçasını oluşturuyor.
 
Avustralya uçuşlarının aktarmalı olacak olması, Singapur üzerinden gerçekleşecek olan bu yolculuğun, yolculara keyifli bir deneyim sunmak adına düzenlendiğini gösteriyor. Margot Robbie'nin bu seyahat öncesi tanıtımı, hem Türk Hava Yolları'nın marka bilinirliğini artırmaya yönelik hem de Türkiye'nin turistik cazibesini vurgulamak adına önemli bir stratejik adım olarak öne çıkıyor.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Engin Ertem Engin Ertem
 KENTSEL DÖNÜŞÜM SEKTÖRÜN CAN SİMİTİ
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
  ZAFERİN RENGİ FENERBAHÇE
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 İRANLI'NIN KKTC'Yİ SİNSİ İŞGAL GİRİŞİMİ
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 AİLE MAHKEMELERİNİN DİKKATİNE!
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 AKBELEN ORMANLARI VE PARİS İKLİM ANLAŞMASI
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI

SİTE ANKET

TÜRKİYE'DE EN BÜYÜK SORUN NEDİR ?
EN ÇOK OKUNANLAR