Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GÜZEL MODERATÖR SİYASETCİ İLE EVLENİYOR
GÜZEL MODERATÖR SİYASETCİ İLE EVLENİYOR
İYİ Parti İzmir Milletvekili ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ümit Özlale, Temmuz ayında Sözcü TV'nin sevilen spikeri Serap Belovacıklı ile evlenme kararı aldı. Bu mutlu birliktelik, sadece özel hayatlarında değil, siyaset ve medya dünyasında da geniş yankı uyandırdı.
1 Mayıs 2024, 21:18
 
İYİ Parti'den istifa eden ve CHP'ye geçeceği iddia edilen İzmir Milletvekili Ümit Özlale, Sözcü TV spikeri Serap Belovacıklı ile evlenecek. 
 
Son yerel seçimlerde İYİ Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan ancak ardından partisinden istifa eden İzmir Milletvekili Ümit Özlale'nin CHP ile dirsek teması halinde olduğu iddia edilmişti. İYİ Parti'den istifa eden Ümit Özlale, CHP'ye katılacağı iddialarını yalanladı.
 
İstanbul'a taşınmaya hazırlanan Ümit Özlale'nin Sözcü TV'de spiker olarak görev yapan Serap Belovacıklı ile Temmuz ayında evleneceği öğrenildi. image
 
SERAP BELOVACIKLI KİMDİR?
Serap Belovacıklı, 17 Temmuz 1984'te Bursa'da doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünü bitirdi. BBC Eğitim Merkezi’nde diksiyon, Basın Enstitüsü Derneği’nde ise Bilgisayar Destekli Araştırma Habercilik dersleri aldı.
 
Mesleğe 2007 yılında Olay TV’de Yönetmen olarak adım atan Belovacıklı daha sonra Habertürk’e transfer oldu. Burada 2 yıl süreyle çalışan deneyimli gazeteci ardından Akşam gazetesinin internet sitesi editör kadrosuna katılarak ses getiren röportajlara imza attı. Akşam Gazetesi Posta Gazetesi'nde hem editörlük hem de siyasi röportajlar yaptı. 
 
Bir süre sonra Artı1 TV’ye geçiş yapan Belovacıklı kısa bir süre TVEM’de sunuculuk görevinde de bulundu.2015 yılının Ekim ayında Yurt Gazetesi ile anlaştı. Kısa bir süre burada görev yapan Belovacıklı daha sonra Posta Gazetesi’ne politika editörü olarak transfer oldu. Eylül 2018’de Haber Global’in Ankara Bürosu’nda siyaset muhabiri olarak görev yaptı.
 
2020’nin Ocak ayında Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde Basın Danışmanı görevine getirilen Serap Belovacıklı, Kasım 2020’de Haber Global’de hafta sonu haberlerini sunmaya başladı. Serap Belovacıklı şu anda Sözcü TV’de spikerlik yapıyor.

 


DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Engin Ertem Engin Ertem
 ARAZİ YATIRIMI İÇİN DOĞRU VE YANLIŞLAR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KONUT ALMAK ŞİMDİ DAHA ZOR OLDU
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 TÖREHAN ÇİFTİ DOKUNULMAZLIK PEŞİNDE
Cansu Aksoy Cansu Aksoy
 AİLE MAHKEMELERİNİN DİKKATİNE!
Av. Remzi Kazmaz Av. Remzi Kazmaz
 AKBELEN ORMANLARI VE PARİS İKLİM ANLAŞMASI
Süleyman Yıldız Süleyman  Yıldız
 AKLIM BOSNA'DA KALDI

SİTE ANKET

TÜRKİYE'DE EN BÜYÜK SORUN NEDİR ?
EN ÇOK OKUNANLAR