Güzel ülkemiz için yazıyoruz - BODRUM'DA TATİL, DANS VE MÜZİK ZAMANI Şeffaf Gazete
http://www.seffafgazete.com/haberler/sanat-amp-magazin-/41935/bodrumda-tatil-dans-ve-muzik-zamani

 

BODRUM'DA TATİL, DANS VE MÜZİK ZAMANI
BODRUM'DA TATİL, DANS VE MÜZİK ZAMANI
Bu hafta sonu Bodrum Latin Dans Kampı Bitez Manuela Hotel'de gerçekleşecek. Uzun yıllardır yaz sezonu başlangıcı olan Mayıs ayında geleneksel hale gelen, adeta Bodrum klasiği olan dans festivalleri,her yıl Bitez sahillerinin olmazsa olmazı haline gelirken Bodrum ve çevresindeki Latin müzik ve dans tutkunlarının da vazgeçilmez eğlencesi olmaya devam ediyor.
31 Mayıs 2024, 14:22
 
Turizm sezonunun başlamasıyla Türkiye'nin en gözde tatil beldelerinin başlarında gelen Bodrum'daki gözde mekanlar kapılarını açmaya başladı.
Yaz dönemlerinde devamlı olarak magazin programları Bodrum‘da ünlü kovalamacası yaşarlar magazinsel yönlendirmeler yaparlar,siz buna aldanmayın .
 
Bodrum kültür,sanat ,huzur,eğlence ,doğal güzellik sosyal ilişkiler ve özgürlük şehridir.Bitez koyu artık Bodrum'un en özel tatil noktalarının  başlarında gelir.image
 
Ünlü Çökertme türküsünde adı geçen, efe yöresi Bitez Yalısı.
Uzun kumsalı, kıyıda bulunan sörf kursları,su sporları ,yürüyüş rotası ile Bitez ideal tatil için çok şey vaat eden bir tatil beldesidir.
 
Merkeze 6 kilometre mesafede ,Gümbet koyu ile yan yana bulunan, yemyeşil doğasıyla Mandalina bahçeleri ile ünlü Bitez geniş bir alana yayılmış mandalina ve zeytin bahçelerine ev sahipliği yapıyor.image
 
Bu yaz tatilinde Bodrum’a gitmeye karar verenler için iki önerimiz olacak.
1-Bodrum Bitez koyunda konaklanır su sporları,doğa yürüyüşü,deniz ve güneş'in tadı çıkarılır.
2 -Bodrum Bitez koyunda Dans,müzik,arkadaşlık ,eğlencenin ,lezetli yemeklerin tadına varılır.image
Bodrum'un 30 yıllık değişmez kalitesiyle hizmet veren Bitez koyunun ünlü turizim markası Manuela Hotel & Temple Beach Bar sezona hareketli başladı.
Bu yaz Bodrum sahillerinde Latin müzik kültürünün eşsiz şarkıları , dans ve müzikleri yine Bitez koyunda bulunan efsane mekan Manuela Temple barda olacak. 
 
Sezona ,İstanbul'dan ve Türkiye'nin farklı noktalarından gelen latin dans  tutkunları ve Küba'dan yaz sezonu için gelen " Havana Latin Band " gurubu ile başlayan yılların mekanı Manuela Bitez yine '' tatil - eğlence '' adresi olmayı sürdürüyor.
             image
Yaz boyu Bodrum Bitez'de denize sıfır kumsalı, muhteşem atmosferi ile marka olan Manuela Temple bar sahnesi Küba müzik ve dans kültürünün güçlü isimleri Glenda, Yusierneta, Roxana, Daniel'den oluşan " Havana Latin Band " ile Bodrum'da müzik ve dansın merkezi olacak.image
 
" Havana Latin Band " gurubu ile unutulmaz gecelere imza atacaklar. 
Bu sezona " Havana Latin Band " iddialı bir giriş yapan ,bölgedeki  Latin müzik ve dans tukunlarının da büyük ilgi gösterdiği Manuela Hotel & Temple Beach Bar,tatilini Bodrum ve çevresinde geçirecek Latin müziği tutkunlarının '' yapılacaklar '' listesinde olmaya aday bir mekan olma iddiasında.
 
Tatil cenneti Bodrum'a gelen yerli ve yabancı turistler  yaz sezonu boyunca farklı müzik etkinlikleri eşliğinde eğlenecek.Bodrum sahilleri Küba müzik kültürünün en güzel parçaları ile yankılanacak.
image
 
Manuela Tample bar'da kokteyl yudumları ile doyumsuz anlar.
Bodrum'a tatile gidecek Latin müzik ve dans severlere ajandanıza " Havana Latin Band "  ile eğleneceğinizi not edilmesini öneririm. Bitez sahili klasiği olan Manuela Temple barda denize sıfır ,Kos ve yakamoz manzarasında  keyifle birşeyler içmenizi öneririz.
 
image
 
‘’Manuela beach ‘’otelin özel plajı  olup, ayrıca koy'un en kaliteli bar'ı ve restorantı ile Bitez koyunun en önemli turizm markasıdır. Bitez’e gelenler özellikle Manuela restoran’da ‘’Çökertme kebap’’ı tatmak için mutlaka rezervasyon yaptırırlar.